Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok a kancsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok a kancsal emberekhez? Vannak ilyen ismerőseitek? Van olyan, aki ennek ellenére vonzó?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Végre egy ilyen kérdés.:D Legjobb vagyok ebben a témában.:P Őszintén?:D Én egy nagyon de nagyon durva kancsal ember voltam, még is volt barátnőm. :) Akikkel ismerkedtem, egyiknek sem volt, olyan hogy ez miatt nem járna velem.:)


Mellesleg én ha egy nagyon kancsal nővel ismerkednék, hát őszintén nem tudom hogy össze-e jönnék vele. Viszont ismerek olyan nőket, akik befelé kancsalítanak és nagyon de nagyon kicsit. Az számomra vonzó, szexi az szó szerint tetszik.:) Nem tudom férfi vagy nő vagy-e.:)


Én ilyen voltam előtte.:


[link]


Most.:)


[link]


Na most képzeld el ezt a képet kancsalítva. Szerinted hány ember fogadná el? Átlagos , kicsit csúnyácska csajok esetleg szépből nagyon kevés de elfogadná. 90% viszont nem hinném, hogy össze jönne egy ilyen emberrel. :) Mindeninek mást van akinek, nem zavaró de van akinek igen.:) Nekem szerencsére akikkel ismerkedtem, egyiknek sem volt vissza taszító.

2015. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez le maradt: Na képzeld el kancsalon.


[link]

2015. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen szem téren jó vagyok,de nekem is van kancsal barati ismerösöm és mütétre ment kettöre is,jo lett mind de a második felesleges volt de jó lett.szerintem mütet sem kellet volna,de meg is nekem tetszett rajta,és apszulult nem zavart,szemuvegbe meg foleg nem .Folyton farszt vele,meg fotozza itt us fel rakta.Nekem szemcsüngésem volt,de még elmegyek egy kirigásra ,nagyon zavart,lelkileg meg fiuk teren is piszkaltak,es kuslany koromva kimaradt ez a korszak.Amit bánok
2015. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátom picit kancsal és eszméletlenül aranyos vele :D
2015. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Tényleg ilyen alapján ítélik meg az embereket? Utoljára alsóban hallottam, hogy valakit ezért csúfolnak. Anyám szemüveges, tesóim is voltak azok, legjobb barátnőim is. Eddig két barátom volt, mindegyik szemüveges volt. Őszintén szólva észre sem vettem.
2015. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy kis kancsalságom, de engem nem zavar, a volt páromat sem zavarta. Régen tizenévesen zavart valamennyire. Viszont nekem kontaktlencsém van. Szemüveges voltam kölyökként. Ezzel viszont az volt a probléma, hogy szódásszifon alja vastagságú szemüveg kellett, ami törte az orrom és a fülem tövét. :D

Marha rossz sajnos a szemem. (genetika a nagyszülő és anyám részéről)

Bal oldali-11-es dprt jobb oldali-10-esdprt. (rövidlátó)

Viszont az a pláne hogy a jobb szemem a fő szemem. :D Ha bárhová nézek, mindig azt használom. :D (tudom fura) Emiatt a bal szemem kissé befelé néz.

Ha közelről nézem magam tükörben, akkor normális, nincs kancsalság.

Társkeresésnél nem zavar ha az adott nő is ilyen. Bár egyszer voltam ilyen tipusú nővel, de az csak egy éjszakás kaland volt.

2015. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, volt! Iszonyatosan vonzó volt, a magam alá pisilek tőle fazon. Rémesen okos,rémesen szexi. Azt se bánnám, ha egy rakás kis kancsal gyereket csinálna nekem, csak csinálna. :D
2015. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem őszintén szólva zavar. Pedig amúgy nem vagyok túl válogatós külső terén, nagyon kevés olyan dolog van, amire azt mondom, hogy kizáró tényező, de a kancsalság az egyik.
2015. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, nekem az összes szemekkel kapcsolatos deformitás, betegség stb kizáró ok. Én mindenkinek a szemét nézem, más külsőségek szorulnak inkább háttérbe. Kancsalságnál különösen zavar, hogy nem tudom hová néz. Nálam ez egy gyerekkori szemműtét miatt alakult így, már ha valaki kontaktlencsét tesz be előttem rosszul leszek.
2015. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!