Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá a párotok azt mondaná nektek, hogy te vagy a legjobb dolog az életében?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szokott ilyesmit mondani, hogy a legfontosabb dolog vagyok az életében stb és minden alkalommal nagyon jól esik és nagyon boldog leszek tőle :)
2015. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
42%
"Tudom".
2015. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
you too
2015. nov. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki. Mondjuk egyedül vagyok, szóval nem releváns.
2015. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha most ezt a za bizonyos valaki mondaná, akiért oda vagyok meg vissza, instant kiugranék az ablakon örömömbe
2015. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon böszme Feri


Osztom a véleményed!:)

Kit érdekel,egy ilyen estén,ahol 30 év után jutottunk ki egy világversenyre,és nagyon fontos,hogy teljesen megérdemelten a 2 meccs alapján!:)

2015. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Mosolyognék rajta :) Aranyosnak tartanám, de persze ez is csak olyan kis cuki hazugság. Tapasztalatból mondom, ezt az esetek nagyon kis részében gondolják komolyan az emberek. Ezt általában "csak úgy mondják", anélkül, hogy tisztában lennének a kijelentés valódi jelentőségével. Szóval nem kell mindent elhinni, akármilyen szépen is hangzik. Tipikus eset: ha ezt mondják, az tulajdonképpen semmit nem ér, ha mégis így van, azt az idő és a tettek úgyis igazolják. Azonban, nem akarok senki kapcsolatába belerondítani, de nem árt nem benyalni minden édességet, utána könnyen fejfájás lehet a vége. :D


25F

2015. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Kiraly Gabit miniszterelnoknek!

Kialtanek fel...

2015. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem csaltam, nem híztam el, uh nagyon meglepődnék. Persze sose hallottam még. Jól esne, de hát a jóság átka a lelki magány:)
2015. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi párom mondaná körbe röhögném. Ha olyan mondaná aki mellett érzem, elolvadnék.
2015. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!