Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Párom nem számít arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom nem számít arra, hogy megszeretném lepni. Sok-sok ötletem van, de nem is tudom mi lenne a legjobb. Vagyunk többen is akik tervezik, megtervezték már ezt a kis örömöt a Párjuknak, akár férfi akár nő?

Figyelt kérdés

Erotikára is gondoltam, hastánccal felgerjesztve... de várnám az ötleteket, elsősorban érett fiú/férfiak ötleteit,tapasztalatait,vágyait várva. Ha volt olyan lány is,aki megtervezte már, és van tapasztalata, kérem adakozzon a tapasztalataiból,hogy minek örült a párja, mi volt a meglepetés délutánra,estére?...

köszönöm előre!!!



2015. nov. 16. 21:04
 1/1 Ati_74 ***** válasza:

szia, pasiként asszem kijelenthetem, hogy ha a nő "adja", a legütősebb egy kis esti magántánc ezzel azzal :), de ha pasi vagy és nőnek szeretnél felejthetetlen estét, akkor csak romantikában gondolkodj, a szexet úgyis kapod utána amolyan hálaként :)

bakker ezt fel kell írnom a bakancslistámra, 41 vagyok és még nem kaptam ilyet senkitől, de lehet egyszerűbb, ha csak szimplán lemondok róla :D

2015. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!