Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok a lányokra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok a lányokra, hogy ők újrakezdhetik, nekik mindig van lehetőségük. Joggal? (picit hosszú)

Figyelt kérdés

adott egy társaság, majdnem heti jelleggel bulizunk egy pici szórakozóhelyen, mondjuk 3 éve. A lánybarátunknak már volt "sok" pasija, de rövidtávra. Én nekem meg senki, csak a szokásos, vagy foglalt, vagy nem kellek neki, vagy csak évente 1x néz le.

Kifakadt egyszer a lány, hogy már 4 éve nincs rendes pasija. Mellőzve érzi magát.


De valahogy mégis, oké láttuk hogy egyszer X-szel csókolózik szenvedélyesen. Majd következő héten szinte sirva ült ott, mert dobta a pasija. Pár hétig nem is jött oda. Aztán megint megint lett pasi, pár hónapig, megint egyedül van.

Mégis, neki VAN lehetősége, neki egy cseppet sem kell azon aggódnia, hogy lesz valakije!

Én nekem meg semmi garancia nincs, hogy a következő 3 évem sem ilyen lesz. Tehát emiatt irigykedek rá egy picit. Vagy ne tegyem?


2015. nov. 16. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hagytak már el? Sokkal rosszabb érzés, mint egyedül lenni.
2015. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
sztem nem kéne.... oké h kapós, de így, ahogy ő csinálja; mi értelme, ha igazából nem ezt akarja....
2015. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem, nem hagytak el. Csak legalább több tapasztalatom lenne, és valahogy azért mégis, most nyugodtan dőlnék hátra, hogy "ah, lesz még tavasz, nyár, lesz még nő", de nem, nem tehetem...........
2015. nov. 16. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne tedd. A lánynak felszínes, lélektelen kapcsolatai vannak, ezt irigyled, tényleg? Lehet hogy neki 10 év alatt lesz 200 ilyen "smároltunk, ésatöbbi de hogy hogy hívták..pasz". neked meg 1 kapcsolat, de az évekig. Nem mindegy. Mellesleg szegény lánynak magába kéne néznie, mert lehetnek gondok ha senki sem marad meg mellette és fiúról fiúra vándorol.
2015. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

vannak gondok nála, mert éretlen kislány.

Mégis, néha akad egy-egy hónapja, amikor BOLDOG! Lehet, hogy utána letargia jön, de akkoris, van nála mindig egy kis idő, amikor BOLDOGSÁG VAN nála, és MÁMOR!


én meg csak nézhetem, ahogy besétál esetleg egy jó nő, és rögtön megjelenik a pasija, vagy más 100 pasi röpül rá...

2015. nov. 16. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
az élet kompenzál..... neki kicsit több jut de így is világfájdalma van.... azokban van tartás akik jobban tűrik a rosszabb sorsukat
2015. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te csak úgy tudsz boldog lenni, ha van valakid. Na ez a probléma.


Irigyled tőle, hogy ő 1 hónapig boldog lehet? Az utána következő fájdalmát is irigyled?

Tanulj meg boldog lenni nő nélkül. Sokkal egyszerűbb lesz az életed. Persze ad egy pluszt, ha van valakid, de legyél teljes értékű anélkül is. Így sokkal szebbek lesznek a mindennapjaid egyedül is, és boldog leszel párkapcsolatban is.

2015. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:

neki ez a boldogság... folyamatosan pasiktól várni a megerősítést, h lám érek vmit... Hát ha ez szted boldogság és jó...

H akkor legyen vki jól, ha épp vki fényezi....

Tudod a szépség idővel kopik. Pár év, és már nem lesz olyan kapós.

Mi marad akkor szted egy ilyen lánynak? Ha elmarad a megerősítés?

Persze, irigy vagy. Az élet igazságtalan.

De tudod én pár éve megértem fejben arra, h inkább vagyok egyedül, boldogan, magammal rendben, mint attól függjön a boldogságom, h épp "fényez-e" vki.

Tudod, eljön mki életében az a pillanat, amikor ha csak egy másodpercig is, de nagyon egyedül lesz és kénytelen magába nézni őszintén.

Te melyik képet szeretnéd magadról látni akkor?

Egy elhasznált lányt, aki másoktól függ v egy olyan lányt, aki nem fél tükörbe nézni?

2015. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fish1 ***** válasza:

Nem jók az ilyen felszínes kapcsolatok. És valóban, a nőben lehet a hiba, ha hatszázadszorra is ugyanabba a fosba lép bele.

Az nem igazi boldogság, amit rajta látsz, csak átmeneti dolog, pontosan azért, mert a boldogságot saját magán kívül álló dolgokban és emberekben keresi. A boldogságot minden ember csak saját magában találhatja meg, a többi csak a hab a tortán.

2015. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak látszólag, pillanatnyilag boldog, de nem teljes szívéből, mert ezek felszínes dolgok.

Nekem sincs párom 1 éve, és akkor mi van?? Lehetne, mert ha akarnék lenne, de nem erre vágyom, hanem egy normális, komoly kapcsolatra, ami nem arra kell hogy mutogathassam hogy van párom, hanem hogy boldog vagyok, és szeretjük egymást, nem csak pár hétig. Nekem is vannak nehezebb napjaim, de alapvetően elégedett vagyok és nem akarok görcsösen valakit, csak azért hogy legyen, mert így s teljes életet élek. Majd ha eljön az ideje, megtalálod, a megfelelő párt, nem irigykedj, mert neki ez "megszokott, természetes" dolog, hogy mindig van másik, nincs benne neki semmi meglepetés szerűség, ha veled holnapután találkozik egy fiú, akivel összejössz, neked sokkal nagyobb boldogság lesz, mint neki, mert te értékelni fogod azt a kapcsolatot, míg ő természetesnek veszi és ez a nem mindegy, de majd meg fogod tapasztalni! :) És sokkal nagyobb lesz benne az örömöd!!

2015. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!