Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen ajándék lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen ajándék lenne karácsonyra? Pasik, nektek tetszene?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkban megbeszéltük, hogy karácsonykor névhúzással mindenki meglep valakit (mint a suliban). Ha lányt húzok, az könnyebb, azt megoldom. Viszont ha fiút, akkor már egy kicsit bajban vagyok...nem akarok személytelen ajándékot, de túl személyeset sem.

Először illatszer csomagra gondoltam, de félek hogy ez félreérthető (büdös vagy).

Meg az illatszer olyan dolog, amit az ember magának is nehezen választ, nemhogy másnak. Könnyen mellé lehet vele lőni...


Szóval most a haversrácoknak ilyesmire gondoltam: [link]


[link]


[link]


[link]


Szóval ilyen tréfás párnára gondoltam. Az egyik haversrác nem hisz a kapcsolatokban, egyik nő ágyából ugrik a másikéba. A mellpárnát neki gondoltam. Vagy mit gondoltok, az azért túlzás?

Fiúknak szörnyű ajándékozó vagyok. Nektek van jó ötletetek?

20/L



2015. nov. 17. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Azta, de jók a linkjeim :D
2015. nov. 17. 10:00
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

(innen a 4., a stresszcsökkentő párna)


[link]

2015. nov. 17. 10:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Nektek melyik tetszik a legjobban? Vagy az egész vicces párna terv felejtős?
2015. nov. 17. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, nekem ugyan a 4 linkből csak egy jött be rendesen, de ez alapján szerintem teljesen jó ajándék :) Szerintem ez találó, aranyos, humoros, barátoknak kiváló ötlet :)


Egyéb ötletet sajnos nem tudok adni, én általában könyveket ajándékozok, a társaságom azért szeretni szokott olvasni, szóval ott nekem ez egyszerűbb.

2015. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mell alakú párnát szerintem ne! a többi párna vicces,de nem szexuális témával jó ötlet :)


ha pedig szereti a sportot,akkor valami sportról szóló könyv,v bármi másról szóló könyv jó lehet,ami a hobbijához köthető

2015. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy retro Jéééé diszkontos szatyorral is beérem :)
2015. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marhára nem tetszene. Tudatosan rendezem be a lakásom, adok a stílus és a színek összhangjára. Semmi pénzért nem raknék ki egy ilyet. Valószínűleg 5 perc alatt a szekrény aljába vágva végezné.
2015. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok témakörbe? Csak én nem értem? :D
2015. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!