Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso szexualis egyyttletemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szexualis egyyttletemre keszulok. Hogyan es mit?

Figyelt kérdés

Lenne tobb kerdesem is evvel kapcsolatban:

1: Mit tegyek, hogy minnel kesobb elvezzek el? Gondolom elsore nem birom sokaig.

2: Baj az, hogyha egy kicsit szuk a fitymam? Hogyha be vagyok nedvesedve, akkor feljon a bor, de szarazon nem, szorul es faj.

3: Ha egy ovszerbe mar beleelveztem, es utana a kovetkezo menetet akarom kell csereljek ovszert?


19/F



2015. nov. 17. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Előtte verd ki vagy ő verje ki neked.

Vannak olyan tapasztalatok, hogy bizonyos pózokban nehezebben megy el a férfi, mondjuk oldalfekvésben, de valaki arra esküszik, hogy a lovagló pózban megy el nehezebben, mert lefelé megy a vér a péniszben.


2.Semmi gond, nekem is ilyen és nem volt eddig gond vele.

Mondjuk nekem ennyire nem szoros, hogy szárazon ne menjen fel és fájjon.

Kérd meg, hogy szopjon egy kicsit és máris nem lesz száraz. :D


3.Igen, igen és igen. Minden elélvezés után kötelező gumit cserélni!

2015. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, új óvszer kell minden ejakuláció után.


De nem állsz rá készen.

Amikor nulla kérdésed lesz, akkor állsz majd készen.

2015. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ha felall, es szaraz, akkor nem jon fel, csak fajva, ill. csak lassan.
2015. nov. 18. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Mondom, hogy nem állsz készen. Kitől tanultad meg, hogyan kell gumit fölvenni?
2015. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!