Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk segítségét kérem! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk segítségét kérem! Egy pali dönthet úgy hogy békén hagy egy lányt mert ő rosszul csókol és attól fél hogy elrontotta ezzel az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Egy nagyon aranyos fiú és nem szóltam neki emiatt de nem keres azóta...előtte elég sokszor tett utaló jeleket hogy meg akar ismerni de rá sem akarok írni mert mégiscsak lány vagyok...:D
2015. nov. 18. 21:12
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ennek komoly esélye van.


Miért nem akarsz ráírni? Ha eltörtek az ujjaid, akkor a GYK-ra se írj, egyébként nem értem, hogy miért ne írnál. A törvény nem bünteti, az biztos.

2015. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne is írj rá. jöjj össze egy bunkóval, majd miután megcsalt és kidobott, gyere ide gyk-ra és szídd a pasikat!
2015. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért ne dönthetne? Nem kényszeríti senki.


"...de rá sem akarok írni mert mégiscsak lány vagyok...:D"

És akkor mi van? :) Ha így gondolkodnak a lányok, hogy várják a kondáslegényt, aki kiszabadítja őket a sárkány karmaiból, akkor az utóbbi száz évben szívesen lennék sárkány: svédasztal garantálva.

Ezzel a hozzáállással máris ráutalod magadat az ő kénye kedvére. Ha fél a csóktól, a sárkányól még jobban fog.

2015. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kell így viselkedni...egyébként azért nem akarok mert nem akarok olyan lánynak tűnni aki fut egy férfi után :)
2015. nov. 18. 21:28
 5/13 anonim válasza:
Hát, ha neked fontosabb az, hogy megszerezhetetlen királylánynak tűnj, mint az, hogy ő mennyire érzi úgy, hogy elrontotta a dolgokat, akkor csak hajrá. Ne írj rá, előbb-utóbb elfelejtitek egymást, és majd találsz helyette rosszabbat.
2015. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem megszerezhetetlen királynő vagyok. Egyébként köszönöm a válaszokat majd igyekszek valamit cselekedni :)
2015. nov. 18. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:

"...egyébként azért nem akarok mert nem akarok olyan lánynak tűnni aki fut egy férfi után :)"

Ha tényleg nem akarsz futni utána, az tök jó dolog, mert független vagy; de ha csak olyannak akarsz tűnni, akkor az megfelelési kényszer a külvilágnak (én kérem jó kislány vagyok, vagy legalábbis annak mutatom magam). Én nem tudom, mi az igazság, és egy pillanatig sem bántásból mondom. Attól, hogy lány vagy, még lehetsz önálló. És attól, hogy írsz neki, még nem fog nem úgy tűnni, mint aki fut utána - kiváltképp, hogy a leírásod alapján nem is menekül előled, hanem fél a kudarctól.

2015. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tűnj akkor szűzk*vának, az bejön a pasiknak!
2015. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem szépen is lehetne válaszolni...nem könnyű vagyis nem olyan könnyű helyzet ez hogy csak így meg lehet oldani. Persze innen könnyű leszólni a másikat! Kedvelem amúgy és gondolkodok mit tegyek..persze az lenne a legegyszerűbb hogy beszélni vele de ezt nem neten kellene. Élőben jobb lenne és sokkal jobban ki lehetne deríteni a probléma okát. Ezt csak sajnos jövőhéten tudnám megtenni mert mindketten megyünk egy szórakozóhelyre...ha nem lesz túl késő.
2015. nov. 19. 17:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit önsorsrontó? Most is arra reagálsz, aki leszólt, pedig nem mindenki tette. Elhiszem, hogy nem könnyű, le kell gyűrni a gátlásokat, de attól még ha eredményt szeretnél, neked kell lépned, mert úgy tűnik, a srác nem teszi. Ha élőben szeretnéd, és a jövő héten jó, akkor legyen úgy. Miért lenne túl késő?
2015. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!