Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem kiábrándító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem kiábrándító ha ismerkedtek és a másik fél állandóan "XD"-t ír?

Figyelt kérdés
Most felnőtt kategóriára értem. Mikor 18 felettiek írnak egy mondatot, pl.: "Nem csináltam semmit xD" Számomra ez kiábrándító...mintha 13 évessel beszélgetnék.
2015. nov. 19. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

#10


Azért mókás IKSZDÉ minden kics**ett szó mellett majdnem IKSZDÉ egy IKSZDÉ merhá IKSZDÉ ez vitszes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IKSzDÉ

2015. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Számomra is kiábrándító, de nagyon gyakori! pedig 18-25 srácokkal irogatok, nem gyerekekkel.
2015. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#9

Igazad van,lehet ezt még spilázni :D

Szerintem hagyjuk,még az őrületbe kergetjük vele a Kérdezőt

2015. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Éretlennek,komolytalannak mutatja az illetőt.
2015. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van 30 éves orvos ismerősöm, aki mindig odateszi a mondat végére, hogy: LOL. Eleinte kicsit fura volt, de mivel élőben is jó kedve van általában, nem igazán zavar.
2015. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igen, kiábrándító. magamról tudom, legtöbbször nem dőlök a röhögéstől az sms-poénokon, főleg nem a sajátjaimon, és néha még nekem is becsúszik egy rózsaszín :), mikor nem is mosolygok. felesleges, szerintem jobb érdekesen fogalmazni, mint a mondandót CAPSszel, !!!!!!-lel és XD-vel felturbózni.
2015. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Clark Kent.. ***** válasza:
49%
xD
2015. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fish1 ***** válasza:
Attól függ. Ha ezen kívül semmi értelmeset nem tud mondani, akkor zavar. Ha vannak jó gondolatai, akkor ez eltörpül mellette.
2015. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De, kiábrándító, főleg, hogy már felfigyeltél rá, és akarva, akaratlanul is figyelembe veszed ezeket a jeleket.
2015. nov. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!