Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon bejön, hogyan szólítsam meg, illetve lépjek vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A helyi üzletben dolgozik időnként egy nagyon kedves mosolygós pénztáros fiatal lány aki nekem nagyon bejön. Eddig nem igen vettem igazán észre őt, de pár napja amikor nála álltam sorban már akkor nagyon mosolyogva nézett rám amikor kinyitotta a kasszát, én akkor mosolyogva köszöntem neki, és ő is visszaköszönt mosolyogva, végig mosolyogta az egész dolgot ameddig beütötte a dolgokat amiket vettem igen kedves volt rögtön megtetszett nekem.

Bár előtte pár hónapja is már észrevettem őt, akkor voltak előttem és megfigyeltem hogy nem mosolyog ám mindenkire kedvesen, meg sokakat semlegesnek tekint vagy nem is tudom. De rám mindig mosolygott, még akkor is amikor láttam rajta hogy kivan fáradva és már nagyon elege volt a napból ez szinte rá volt írva az arcára, de amikor én kerültem sorra rögtön kivirult és akkor is kedves volt.

Én nekem most kezdett el igazán tetszeni a csaj, gondolom én is bejövök neki. Nem tudom hogyan léphetnék vele kapcsolatba mert én úgy érzem lenne nála esélyem.


Nincs sok tapasztalatom a nőkkel, nem is volt még barátnőm, igaz voltak lány haverok akikkel elvoltam meg egyszer egy lánynak már udvaroltam de ő is elhajtott részben a külsőm miatt.


Nem vagyok az a nagy bulizós csajozós pasi igaz már 23 évesen nem itt kellene tartanom de sajnos az élet ezt hozta nem tudok mit csinálni ezzel. Én szeretnék végre kitörni a magányból de fogalmam sincs hogyan csináljam úgy hogy lehetőleg ne keverjem őt kellemetlen helyzetbe a munkatársai és a vásárlók előtt, meg nekem se legyen annyira kínos meg mégse legyen az hogy emiatt vágják ki amiért feltartom őt. Sajnos az ilyen helyeken szigorúan nézik hogy a dolgozó mit csinál munka idejében és ha társalog egy vevővel azt is nézik mivel kapcsolatban. Én meg nem akarom őt bajba keverni nem igazán tudom hogyan csináljam. Eddig soha nem láttam őt a környéken így utcán se tudom leszólítani.


Sajnos nagyon béna vagyok a csajozásban ettől is parázok egy picit mert munkahelyemen is hatalmas erőfeszítés kellett ahhoz hogy hozzá tudjak szólni a női munkatársaimhoz akikkel már igaz nagy barátságban vagyunk de attól még nagyon feszült vagyok és azt se akarom hogy a csaj idiótának nézzen vagy leírjon engem tipikus lúzernek. Párszor már volt sajnos ilyen égésben részem és sajnos ez is tehet arról hogy ennyire béna vagyok de ki akarok törni ebből valahogy, mert már unom a magányt.


2015. nov. 19. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én is dolgoztam kasszánál, igaz nem Magyarországon, de nálunk nem érdekelt senkit, ha a vevövel beszélgettem.


Én a helyedben nagyon sokszor járnék oda, aztán egyszer dicsérd meg a moslyát, azt én nem venném tolakodásnak, de szerintem a legtöbb lánynak jól esik. Következönek meg köszönjetsz neki pl úgy, hogy szia mosolygós kasszás lány. Utána elkezdhetsz vele beszélgetni kicsit. Aztán következöleg mikor mész, mondjatot neki, hogy szívesen megismernéd, éd hogy nincs-e kedve pl elmenni veled kávézni. Ha igent mond adhatnél neki egy cetlit a neveddel, ha nincs belöled sok, vagy a telefonszámoddal, hogy hívjon fel/keressen meg facebookon és akkor megbeszélitek a részleteket

2015. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!