Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Hogyan mondjam meg neki hogy kussoljon be végre? Vagy h hagyja abba a beszólogatást?

Figyelt kérdés

Van az 1ik fiú oszt.társam és legjobb barátok voltunk. Egyszer csak el kezdett udvarolni meg bepróbálkozott. Én meg visszautastottam. Utána meg továbbra is nyomult de nagyon. És én meg mondtam neki h hagyjon békén.erre ő meg

álandóan kibeszélt a legjobb barátnőmnek. Aztán el kezdtük oltogatni egymást meg mostanában folyamatosan veszekszünk. ÉS MÁR AZ AGYAMRA MEGY. akkora egy hülye barom. hogyan mondjam meg neki hogy kussoljon be végre vagy h hagyja abba a beszólogatást


2010. márc. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mond el neki kulturáltan attól hogy te nem akarsz tőle semmit neki ahhoz semmi joga hogy téged kibeszéljen.

2.Megoldás:Ne vegyél róla tudomást mert akkor észreveszi,hogy nemérdekel téged h micsinál...eredmény nélkül meg nincsértelme semmit sem csinálni

Remélem segítettem

2010. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Sádáp, lidöl mádöfákör, göu tudö bus...viöd idiöt...U, szánovöbiccs (mármint ezeket érdemes mondani neki, hirtelen, hogy váratlanul érje).
2010. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer amikor beszól, akkor emeld fel a hangod, úgy, hogy mindenki hallja és alázd be mindenki előtt. De ne az emberi méltóságában!!A jó stratégia a fontos, és a leveling(bocs, szakmai ártalom). Szóval, mi lenne az, amitől legközelebb, ha beszólna neked, akkor ő érezné magát szarul? Szerintem az, hogyha kihangsúlyoznád, hogy csak azért beszél így veled, mert nem kaphatott meg.

Én kb így képzelném el:

-!@%*!##@(beszól neked)

-Figyelj, tedd már túl magad rajta, hogy visszautasítottak!

-(itt már kussol, de neked kell egy 2-3mp-s hatásszünetet tartani, tuti mindenki rád fog figyelni!)

-Csak azért ne b@szogass, mert nem jössz be nekem, és járni akartál velem, én meg visszautasítottalak. De állítom, ha így viselkedsz, senkinek nem fogsz kelleni!


Én kb így képzelném el.

2010. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi de nem mondom el neki mert úgy is letagadja h bejövök neki. Pedíg még az anyja is mondta az anyámnak.
2010. márc. 20. 20:46
 5/6 A kérdező kommentje:
20:45-ös basszus ez tök yo:D
2010. márc. 20. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Várjuk az eredményeket. Ha nem jön be, javaslom az 1. válaszoló módszerét.

De az is lehet, hogy terhes vagy.

2010. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!