Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 éves nők, számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves nők, számotokra milyen egy jó férfi fenék?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, honnan jött most ez a kérdés, csak úgy beugrott, de kíváncsi vagyok a válaszokra. :)

Mit mondanátok jó férfi hátsónak? Legyen kerek, vagy inkább lapos? Izmos, vagy inkább legyen mit fogni rajta? Szőrtelenítve legyen (bár ez számomra fura), vagy természetes?

Természetesen más korosztály válasza is jöhet.


29F



2015. nov. 22. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint egy kis fokhagyma...
2015. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen(is lehet, nem csak ez) . :D


A szőrtelenítés meg mindegy, ahogy neki jól esik.


De ismerkedésnél nyilván nem a fenekét nézem csak a férfinek. :D


20N

2015. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mackónadrágos? :) Pasiként mondom, a Kapitánynak nem csak a feneke jó.. :D


Mit nézel meg akkor egy férfin? Kitalálom, a kezét. Ti nők ilyen kézfétisesek vagytok. :)

2015. nov. 22. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:

#2

Ki ez?

Szarul csinálja.;)

2015. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ő Amerika Kapitány és igen, nem csak a feneke jó... Az összes többi dolog jó benne (kinézet + személyiség, belső tulajdonságok) ;)


A kezét is megnézem, de inkább az összképet. :D Persze a szeme, és a mosolya a legfontosabb külső tulajdonságok egy férfinél nekem. De már sok férfitól hallottam azt, hogy ők is a szemet és a mosolyt nézik elsősorban egy nőn. :D

2015. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mackónadrágos? Hogy jön ide Király?
2015. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, akit szeretek, annak a feneke számomra az éppen megfelelő.
2015. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
'A férfinak nem cukinak, szépnek, nem jó seggűnek kell lennie, egy férfinak FÉRFIASNAK kell lennie! '
2015. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor folytassuk így a kérdést: mi számít férfiasnak?
2015. nov. 22. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ferfikent nemtudom sajnálom, mondjuk nekem tuti mások az idealok, mint a nők 99% nak
2015. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!