Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy egy csaj vagy egy pasi hajtott rátok de titeket nem érdekelt és mikor rájötettek hogy mégis akkor már késő volt mert már addigra kiábrándult belőletek hogy esélyetek nem volt!

2015. nov. 23. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen szituációban, csak pont én voltam az, aki hajtott egy csajra, és őt nem érdekeltem, aztán én ezt felfogtam, meg ki is ábrándultam belőle, és ezek után ő kezdett el keresni, de már hiába.
2015. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen és a fordítottja is megtörtént már :D
2015. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mindennapos eset. Bár én sohasem jöttem rá, hogy talán mégis ki kellett volna használni a helyzetet. Vagy kellett valaki, vagy nem.
2015. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!