Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kipuhatolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kipuhatolni a barátomnál, hogy mennyi idö után szeretne eljegyezni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk egyutt nagyon sok ideje, de családi dolgokról kérdezgetett, viszont így idöszerüen nem került szóba, én meg nem akarom hogy félreértse, hogy rá lennék kattanva. Egyszerüen csak kíváncsi vagyok, mit tervez.
2015. nov. 23. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És ha nem tervez semmit? Nem kell törvényszerűen gondolnia erre és kitalálnia a kapcsolat elején, hogy mikor fog majd eljegyezni. Ha még nem "esedékes", és nincs rá hatalmas igényed azonnal, akkor szerintem egyelőre hagyd a témát. Ha magától nem merül fel a dolog, akkor ne erőltesd, mert könnyen félreérti.
2015. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De, merültek már fel ilyen témák (összeköltözés, házasság, gyerek), csak idöpont nem. Tudom, hogy ezt nem lehet elöre pontosan meghatározni, de kb jó lenne látni az ö "idöbeosztását", hogy tudjam, mit tervezzek...
2015. nov. 23. 16:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlfeszülöd a témát :)
2015. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de szeretem belátni a célokat és nekem ez megnyugtató lenne :)
2015. nov. 23. 17:06
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
48%

lássuk csak jól értem-e. Friss kapcsolat, gondolom, alig pár hónapos és te már a gyűrűről faggatóznál. Aha, innen is tök úgy látszik, mintha nem lennél ráfeszülve...

Ha már mondjuk 30-40 körül járnál, megérteném a sietséget, de minek így rohanni...

Pár fontos lépést kihagytál.

2015. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Időbeosztás? És akkor mit csinálsz kicsilány, ha most az mondja egy-két év, letelik az idő, és nem kéri meg a kezed, mert nem érzi az idejét? Akkor meg azért fogsz itt hisztizni, hogy azt mondta 1-2 év és mégsem, meddig várj még?


Legyen elég az, hogy megtudod házasságpárti e vagy sem.Ha nem az tudod hogy ne várj, ha pedig házasságpárti, akkor ülj meg a fenekeden, és várj. Az emberek nagy észe a kapcsolat elején azt sem tudja még, hogy a másik fél az igazi e.

2015. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.:ha kicsit figyelmesebb vagy és nem rögtön a tutit akarod megmondani, akkor látod, hogy nem tagadom, hogy rá vagyok feszülve a dologra.

És ha esetleg még egy picit tovább olvasol, azt is el tudod olvasni, hogy nem azt írtam, hogy most azonnal, pár hónap után azt várom, hogy vegyen el, vagy akármi ilyesmi, szóval nem, nem hagyok ki egy lépést sem. Csak szeretem látni az előttem levő utat sok emberrel ellentétben.

2015. nov. 23. 17:54
 8/15 A kérdező kommentje:
6.: az egyértelmű mindkettőnk számára, hogy nem egy-két év. Viszont azt szeretném tudni, hogy az az elköteleződni képtelen férfi fajta-e, akinél várhatok 50 éves koromig, hogy végül rádöbbenjek, hogy elcsesztem rá az egész életemet, vagy vannak konkrét tervei reális időn belül.
2015. nov. 23. 17:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ahogy azt érezném egy friss kapcsolatban h a csajom puhatolózik hogy mikor is kérem meg a kezét, azonnal fejvesztve menekülnék a nő mellől. Ezzel szerintem nem vagyok egyedül...
2015. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9.: ő hozta fel a gyerektémát is, nem hiszem, hogy fejvesztve menekülne, szerencsére nem olyan, mint te vagy.

Egyébként köszönöm mindenkinek, hogy egy darab válasz nem érkezett a kérdésemre, okoskodás viszont annál több.

2015. nov. 23. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!