Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ha vannak női munkatársaim. Van hogy olyan kedvem van, hogy többel is beszélgetek, flörtölök. Azonban 10ből 8 tuti hogy el veszti, az érdeklődésemet. Azonban arra a maradék 1-2re tuti hogy hajtok, és addig nem is nyugszom még meg nem szerzem magamnak. Akár párkapcsolatra, akár csak szexre. Sokat sőt rengeteget mosolygok, ritka ha ideges vagyok de akkor nagyon ideg beteg vagyok. A nők 99% meg dugnám, van hogy rá nézzek egy nőre, és mondom húha rendesen adnák neki. Viszont ha szerelmes vagyok a barátnőmbe, akkor más nőt nem is kívánok. Ilyenkor kicsit romantikusabb vagyok. Néha , néha meg nézzünk egy naplementét kap egy két verset. Viszont nem nyálasakat, inkább ilyen szex jellegű verseket. Van hogy akivel csak szexelünk, többször is le fekszünk. Mindegyiknek meg mondom hogy csak szexre kellesz, ha tényleg csak arra kell. Mindig meg mondom a frankót ha valami nem tetszik, sőt még a főnökömnek is. Valamiért nem nagyon tud érdekelni, ha kirúg vagy ha szakítanak velem valahogy le sz*rom az egészet. De ha tényleg szerelmes vagyok akkor fáj, de nem futtok utána akkor sem... Ritka ha egy nő után futok, akkor tudom hogy én hibáztam, és én vagyok akinek bocsánatot kell kérni. De ezt sem mondom ki, inkább adok egy virágot, meg beszéljük és próbáljuk el felejteni az egészet. Ha össze veszünk, nem szeretem sokáig a csendet, inkább oda megyek hozzá és át karolom. Olyan is elő fordult hogy oda megyek és viccesen csipkelődők velük. Előfordult már olyan is hogy annyira, össze vesztünk hogy a hirtelen indulatok miatt, jobbnak éreztem ha megyek. Mindig az megérzéseimre hagyatkozom, ez alatt azt értem hiába gondolok akármit, ha úgy érzem hogy ez máshogy van akkor arra hagyatkozom. Megjelenésem mindig ápolt tiszta, még a boltba is tisztán megyek. Kivéve ha munka közbe ugrok be a boltba. Viszont nagyrészt enyhén borostás vagyok. Mert így érzem jól magamat, tetszik sőt másnak is tetszik. Mindig finom illatom van. Szeretem a barátnőmmel a közös programokat, szoktunk együtt futni is. Na ilyenkor nincs jó illatom.:) Spontán ember vagyok. Soha nem tervezem meg a napi rutinomat, ahogy esik úgy puffan. És szeretek nőkkel ismerkedni, többel is. Nem szeretem a finom szexet, ritka ha szeretkezek én inkább b*szni szoktam de jó keményen. Szeretem olyan helyen csinálni, ahol bármikor le bukhatunk, de természetbe is szeretem adni.

2015. nov. 23. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Az a véleményem rólad hogy egy kiélt idióta vagy mint a legtöbb pasi
2015. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és sok nő szeret velem beszélgetni, akár a párkapcsolatairól vagy a szexről. Persze én mindig szexuális meg jegyzéseket is fűzök hozzá. Szeretem csábítani a nőket, viszont volt hogy ki hagytam 1-2 nőt. Egyik a nagybátyám felesége volt, a másik pedig a haverok csaja. Így semmiféle képen nem nyúlnák hozzájuk. Viszont ha olyannal van együtt, akihez semmi közöm akkor nem érdekel, nincs az isten hogy ki hagyjam.:) Üdv. 19F
2015. nov. 23. 19:06
 3/19 A kérdező kommentje:
Haverom*
2015. nov. 23. 19:06
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te azt hiszed magadról, hogy te vagy az atya úr isten. Kb süt rólad, hogy egoista, öntelt barom vagy, akinek a nők csak tárgyak, még akkor is, ha (állítólag) szerelmes vagy.


Szóba sem állok a hozzád hasonlókkal, nem hogy még megszerezzenek maguknak. :"D

2015. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. :) Köszönöm de kezdjük avval, szépen és normálisan közlöm velük, ne haragudj de csak szex kapcsolatot/szexet szeretnék. Ha bele megy akkor most evvel mi a baj? Lehet hogy ő is csak azt szeretné. Sőt azt is hozzám teszem, te mit szeretnél? Milyen kapcsolatra vágysz. Ja és igen voltam már szerelmes, nagyon is .:)
2015. nov. 23. 19:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántás volt hozzád hasonló munkatársam,de kezdtem unni h álandóan a sexről beszél.

Kiis rugták, ezt vártuk. Lehet szemétnek hangzik.

2015. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Szia! :)


*Végigolvastam a kérdésedet, és arra jutottam, hogy minden nő álma egy ilyen pasi, mint Te! :)



*nem.

2015. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Gáz vagy. Nagyon.
2015. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

egy éretlen kisfiú vagy még, majd felnősz:) (talán)

27N

2015. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9. Volt már nálad egy évet idősebb nőm is.:) Kisfiú? Lehet utána már nem lennék kisfiú.:)
2015. nov. 23. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!