Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám tudtára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám tudtára egy hölgynek, hogy szeretnék vele megismerkedni (nő létemre), úgy, hogy ne legyek túl tolakodó, viszont, ha tudja miről van szó, értse a dolgot?

Figyelt kérdés
Ti hogy ismerkedtek? Vagy ismerkedtetek össze a partneretekkel?
2015. nov. 23. 21:32
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
Attól függ hol. Gondolom nem a direkt ilyen szórakozóhelyekre gondolsz.
2015. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nemigazán, ott nem is lehet szerintem annyira ismerkedni, mármint komolya kapcsolat céljából, persze nyilván akad kivétel :). Inkább úgy a hétköznapokban.
2015. nov. 23. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Tehát nem túzok ha azt írom h vmi leszbosz dolog lenne?
2015. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van konkrét hölgy?
2015. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, akadnak kiszemeltek :). Egyik heteróbbnak tűnik, mint a másik :D Mondjuk spec rólam sem gondolják, hogy leszbi vagyok, bár nem hangoztatom a dolgot. Lehet egyébként úgy könnyebb lenne, ha nyíltan felvállalnám, de túl sok macerával járna. Persze, ha összejönnék valakivel azt nem rejtegetném, de így. Meg fura lenne, olyan embereknek ezt beadagolni, akinek amúgy eddig eljátszottam a heteról XD
2015. nov. 23. 22:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajna én se.

Pedig baromi kíváncsi vagyok, milyen lenne nővel...

Hátha itt kapok tippet!

25n

2015. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én szivesen leszek csak néző! (vagy nem csak néző)


25F

2015. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dobd fel mikor kettesbe vagytok mint egy beszédtémát a leszbikusságot,célozz rá hogy Te lehet kiváncsí lennél milyen egy nő érintése...vágni fogod a csaj reakciójából mi a szitu.
2015. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyébként hány éves vagy? van most párkapcsolatod? :)
2015. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Semmikeppen ne ugy, h megerinted a terdet es ilyen bagzo macska szemekkel kozlod h" kar h nem vagy leszbikus", majd a dobbent reakciojat latva azt mondod h vicceltel.


En total hetero vagyok, ma ezt eljatszotta velem egy no, atyavilag fogalmam sem volt h merte menekuljek

2015. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!