Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogy reagálnátok lányok ha veletek történne ez meg?

Figyelt kérdés

Nos próbálom rövidre fogni:

Van egy x lány, egyetemen a konditeremben látom folyton, mindig bámul, küldözgeti a jeleket kitartóan.

Van egy y lány, őt az új munkahelyemen ismertem meg, ő is bámul folyton, hasonlóan az x lányhoz (ez a lány is jár edzeni, csak egy másik terembe).


Nos most tudtam meg, hogy x és y lány testvérek.

Eddig mindkettőjüknél gondoltam rá, hogy be kéne próbálkozni, de ez egy kicsit elbizonytalanított. Nem lenne gáz szitu úgy összejönni az egyikkel, hogy a másiknak is tuti tetszem?


2015. nov. 24. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd ok leboltoljak egymas kozott, nem a Te dolgod. De egyszerre csak egynel probalkozz
2015. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy mindkét lánynak tetszel, hanem hogy neked is tetszik mindkettő. Ebből általában zűr szokott lenni. Ha a nővérem bemutatná nekem a párját, akiről tudom, hogy nézett engem, tetszettünk egymásnak, elég kínos lenne. Fordított esetben pedig nyilván nem örülnék, hogy a páromnak a tesóm is bejön. És ezt biztos megbeszéljék egymás között a csajok, így én a helyedben keresnék egy harmadikat!
2015. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos h tetszel nekik? Azért egy szimpla nézés még nem jelenti azt, h igen, én is sok mindenkire nézek nap mint nap, de nem zúgok bele minden egyes férfiba közülük... az is lehet, hogy legutóbb rólad beszéltek valamit és ezért néztek...egyébként meg ha akarsz valamelyiktől valamit, akk menj oda hozzá és kérj egy randit. Ha igent mond, király, de ha nemet, eszedbe ne jusson B tervként a másikhoz is oda menni, az úgy elég gáz lenne :D
2015. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Együtt még sose láttam őket, mindig külön látom őket. Facen sincs rólam kép szólva mutogatni se tudnának.

És a nézés és a folyamatos bámulás közt van különbség :D Meg hogy folyton keresik a szemkontaktust.

2015. nov. 24. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress inkább valaki mást.
2015. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd mindkettőt. Tényleg jobb lenne mást keresni.
2015. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányként én durván frászt kapnék, ha két lány szemezne velem :D
2015. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!