Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok, viszont meginogtam, nem is ez a legérdekesebb, hanem az hogy 1 betű különbség van a nevük között?

Figyelt kérdés
Nem annyira átlagos vezetéknév,a keresztnévvel párosítva érdekes.Teljesen más körülmények között ismertem meg az új pasit,semmi közük egymáshoz,az újnak eddig nem is tudtam a nevét,csak szimplán éreztem hogy nem vagyok közömbös,nagyon udvarias volt.Ma megtudtam,és nem vagyok sorselemző,meg nem érdekel már az ilyen hülyeség,de hogy történhet ilyen,hogy ugyanaz a neve a páromnak,meg annak aki vonz ?
2015. nov. 25. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megtörténhet van ilyen.Túl babonás vagy ha csak erre alapozol.Kérdés ink. az hogy jelenlegi kapcsolatod milyen,mennyire illetek egymáshoz stb,az hogy megismersz vkit akinek hasonló a neve még nem kell rögtön beleszeretni :DD
2015. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy érzem,hogy az újjal tudnék békés nyugalomban lenni az életem során,valamiért ezt érzem,közben a párom meg házasságot akar,meg lecövekeltünk egymás mellett,bennem sok esetben a kényszer is mellette tartott,és mondjuk úgy hogy nincs egy árva fillérem se,mennyire mehetek az érzéseim után ? Mert szerintem ilyenkor az észre kell hallgatni.Talán.
2015. nov. 25. 01:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy valami becsapós jel.Az új pasit amúgy mennyire ismered és a mostanival mióta vagytok együtt?
2015. nov. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A pasimat 3 éve ismerem,mellettem volt jóban is,rosszban is,úgy gondoltam 30 valahány évesen,na itt az idő,befejeztük az ismerkedést,amúgy se lenne hol laknom nélküle,nincs anyagi fedezetem,ez ideális lesz.Csak nem éppen így van,mert jönnek a hullámok,hogy jól döntök-e,vonzalmat kezdek érezni más iránt,ami nem éppen pozitív,pedig elvileg a párommal minden rendben..
2015. nov. 25. 01:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért abban nincs semmi különös,hogy 3 év után már nem rózsaszín felhős szerelemben él az ember,meg hogy lehettek hullámvölgyek a kapcsolatban,de még jól működik az a lényeg.Szerinted megérné felrúgni egy másik pasiért csak mert nem hagy nyugodni az,hogy hasonló a nevük?:) Ha összejönnél ezzel a pasival iránta is elmúlna egyszer ez a nagy szenvedélyes szerelem és ki tudja mi lenne utána,együtt maradnátok vagy sem.Mennyire illenétek össze, nehéz időkben is kitartanátok egymás mellet? Azért egy fellángolás miatt biztos,hogy jó ötlet lenne elhagyni a párod.
2015. nov. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok kérdőjel lemarad a végéről..
2015. nov. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez a név ügy. Volt egy óriási nagy szerelmem, de sajnos nem műkődött a dolog. Legyen a keresztneve Péter. Aztán megismertem valakit, ő legyen László Péter. Ez nem volt az igazi, szakítottunk. Attán jött a másik felem, akit Kiss László Péternek hívnak.


De hogy neked ki lenne jobb, nem tudhatjuk. Ha kétségeid vannak a párod illetően, nen szabad feleségül menni hozzá, mert rövid időn belü szenvedés lesz és egy rossz házasság.

2015. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!