Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek! Kiakadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! Kiakadnátok ha a feleségetek hazavinne egy óriási vörös rózsa csokrot?

Figyelt kérdés

Persze nem tőletek kapta, de az biztos,hogy nem csal meg senkivel?

Nem tudom,h merjem vagy ne merjem hazavinni!? Kidobni sajnálom :))



2015. nov. 25. 16:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Hmmm...

Elgondolkoznék az biztos. :D

De el kell oszlatnod a még fel sem merült kételyeket szerintem, és akkor nem lehet gond.

38F

2015. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az se zavarna, ha mástól kapta volna.
2015. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Vidd haza!
2015. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Jázi :) ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki! :D

Pont így jártam ma én is :)

Én átadtam barátnőnek, ő vitte haza, így valahol szép még egy darabig. Jobb itthon a békesség. :)

2015. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%

#4:

Ja persze, így egyszerűbb neked, mint a férjednek bizonyítani mi...?

2015. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Jázi :) ***** válasza:
100%

5-ös, mit kellene bizonyítani? Tudja,h hűséges vagyok, de te milyen fejet vágnál ha a feleséged hazaállít egy csokorral? Jönnének a kérdések, meg az idegeskedés,hogy mikor zaklathatja valaki a munkahelyén.

Na meg azt se akartam,h rosszul érezze magát,hogy mástól kapok ilyet! Pont az ő érzései miatt nem hoztam haza. Szerintem erre kell figyelni ;)

Vagy nem?

2015. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

#6:

Az 1-es voltam :)

Persze, figyelni kell az érzéseire, de ha ez kiderül például később, azzal nagyobb problémája lesz, és jogosan.

Azzal, hogy egy ilyen történést simán csak elmesélsz neki, ezzel "legalizálod" a dolgot a szemében. Vagyis tudja, hogy mi történt, kitől kaptad, meg miért - legalábbis feltehetően miért... És ezzel feltétlen bizalommal lehet irántad.

2015. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Jázi:


Nincs igazad! Nekem az lenne a bizonyíték, ha a párom őszintén meg merné mutatni. Ha kiderül, hogy elsunnyogja, akkor az lenne a gyanús, hogy miért nem lehet ezt elmondani. Mert ha titokban tartja, akkor talán jelent valamit neki is a dolog.

Ha nem jelent semmit, akkor meg miért nem lehet megmutatni és elmondani, hogy mi a története a dolognak. Nekem az őszinteség sokkal többet bizonyítana.

2015. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#6:

Ha ilyesmit eltitkolsz előtte, akkor feltehető, hogy valamilyen indokod van a titkolózásra. Akár a legártalmatlanabb kis hülye indokod is... Mondjuk nagyon bejön a pasi, akitől kaptad, esetleg még el is tudnád képzelni, hogy lehet valami köztetek, vagy már el is képzelted... stb. :)

2015. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Jázi :) ***** válasza:

Huh.. én ennyire nem gondoltam túl. Van abban valami amit írtok. Viszont szerencsére biztos,h nem fog kiderülni. Senki nem tud semmit, csak akinek lepasszoltam.

Hazahozni semmikép nem akartam, mert elég féltékeny alapból is a férjem. Nekem meg nincs szükségem arra,hogy le legyek ellenőrizgetve egy hülye miatt, aki nem ért a szép szóból.

2015. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!