Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire szeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szeretnétek ilyen kapcsolatot? Mit gondoltok róla? Többi lent

Figyelt kérdés

Én mindig szerettem volna egy leny barátot, olyat akivel bármit meglehet osztani, beszélni meg el is tudunk hülyéskedni. Persze tudom, hogy fenn áll az eshetősége, hogy az egyik félben komolyabb érzelmek alakulnak ki, ami nem feltétlenül tesz jót a barátságnak. Ti mennyire szeretnétek ilyen fiú barátot?

25F



2015. nov. 27. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem már van, bár mi ovis korunk óta vagyunk így, olyan mintha a tesóm lenne, együtt nőttünk fel, vele soha nem merült fel, hogy több lenne köztünk.

Most rengeteg fiú haverom van (kb csak fiúkkal vagyok jóban), de velük nincs ilyen bizalmi kapcsolatom, félek hogy akkor többet éreznék.

Szóval huszonévesen (meg később) én személy szerint nem szeretnék már ilyet kialakítani.

21/L

2015. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy rakat volt mindig.:)
2015. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számomra amiket leírtál, az a szerelmem személye. És nem kell aggódni azon, hogy esetleg többet érzünk-e egymás iránt, mert száz százalék, hogy igen. :"D

És még szeretkezni is szabad. ;)

Én nem nagyon hiszek a férfi és nő közötti barátságban, csak kivételes esetekben. Például 2 nagyon jó fiú haverom volt, de az egyik aszexuális(soha senki iránt nem érez szexuális vonzalmat) a másik gyanús, hogy meleg.

Egyébként nekem nem lenne bajom a dologgal, mert régóta vágyom egy igaz barátra, és tudom hogy bennem nem ébredne semmi több a fiúbarátom irant, de mégis furán venné ki magát. Lehetséges hogy a páromat nem is zavarná de fordított helyzetben én kiakadnék.

22l

2015. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vannak esetek, amikor létezik lány és fiú között barátság. 21/L
2015. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátom, de mostanra már a vőlegényem. :D

Jó dolog az ilyen, sokkal nyíltabban lehet sok mindent megbeszélni, mint egy azonos nemű baráttal. De ez bizony csak addig működik, míg az egyik fél nem kezd többet érezni, és előbb utóbb szinte biztos hogy ez történik - hacsak nem lehetetlen a szexuális irányultság miatt, amit fent is írtak.

2015. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!