Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként reagálnál arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként reagálnál arra, ha megtudnál valami olyat, hogy egy másik ember számára te okoztad élete egyik legboldogabb napját, pillanatát, stb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára nagyon jól esne, hogy sikerült örömöt okozni.
2015. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha odavan értem, és én is ő érte, és már járunk, akkor hosszas ölelés, csókcsaták, szeretkezés kifulladásig, egy tartalmas kis együtt töltött nap után. Ha nem járunk, de kölcsönös a szimpátia, akkor elhívnám megünnepelni, randizni.

Ha olyan valaki, aki odavan értem, de én ő érte nem, akkor tudatosítanám magamban, hogy tettem valami jót az embertársamért, de semmi különös. És, ha olyannak, aki utál engem, viszont én kedvelem, akkor nem tulajdonítanék neki jelentőséget.

2015. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ kitől hallanám ezt. Egy hozzám közel álló személytől valószínűleg annyira meghatna egy ilyen kijelentés, hogy sírva is fakadnék. Mástól már nem biztos, de akkor is jó érzéssel töltene el.
2015. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!