Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg ennyire perverzek?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyen perverzek, vagy csak én fogom ki mindig a fap,,ákat ? Tehát hogy mondjam...még nem voltam nővel 25 éves létemre... nem vagyok rá nyilván büszke , de nem is igazán szégyellem. Lett volna rá alkalom, de inkább skippeltem, mert mégiscsak a munkatársam volt .... Vele értelmesen lehetett beszélni a dologról, és igazából ahogy leírta mit csinálna XD hát ugye ... de ettől eltekintve is azt veszem észre, hogy a lányok sokkal perverzebbek mint mutatják magukat.. illetve a maradék meg kb olyan álszent vagy nem tudom.
2015. nov. 27. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"ett volna rá alkalom, de inkább skippeltem, mert mégiscsak a munkatársam volt .... "

Basszuskulcs, és???


Az hogy sokkal perverzebb mint amennyira mutatja magát meglehet. De normális választ nem lehet adni, a világon él 7 milliárd ember, azaz 3,5 milliárd nő.

2015. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Valóban, hát a nők kevésbé mutatják ki azt az "oldalt" mert a mai társadalmunk egyből elkönyveli őket egy csoportba. Pedig szerintem teljesen normális dolog ez az egész na érted :D
2015. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2015. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
56%
Hat en is meglepodtem a baratnomon , amilyen kis szende szuznek tunt , pont az ellentete az agyba .
2015. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A lányok kib-a-szottul perverzek. Kis pervi ribik... mmm...
2015. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó hát rólam se gondolnák, hogy igazából aztán mindenféle perverz gondolat végig fut az agyamon néha... Az egy dolog hogy nem voltam még nővel, de ez leginkább csak rajtam múlt...
2015. nov. 27. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál még nővel, akkor mégis hogyan ítéled meg, hogy amit a munkatársad mond az perverz vagy sem? Még összehasonlítási alapod sincs és nem is lesz, amíg minimum 1X, de inkább több alkalommal le nem fekszel valakivel.
2015. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó, mi minősül nálad perverznek. Csak mert a perverz az még egészséges kb, de van ami már beteges kb. Na ez még az első kategória volt .
2015. nov. 27. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

@8: pont arról beszélek, hogy a "perverz" egy szubjektív kategória, ami egyénenként változik (persze vannak csoportok, ahol ezek a határok egybeesnek, de attól még a megítélés szubjektív). De ezt csak akkor ítélheted meg, ha már kipróbáltad.


Egyébként kíváncsi lennék, hogy miért gondoltad perverznek a munkatársad.

2015. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szexuális fantáziája kb. minden felnőtt embernek van, csak más mértékben. Azért a nők nem beszélnek erről annyit és annyi embernek, ahogy a férfiak, mert mégiscsak jön az ítélkezés (persze vannak, akiket ez nem érdekel, de azért mégse az az általános, azért még sokunknak kell ehhez egy olyan szintű bizalmi kapcsolat). A szüleim pl. nagyon szégyenlősek a témában. Mi a tesómmal nyitottabbak lettünk, de nem estünk át a ló túloldalára.
2015. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!