Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vonnatok le, mire kovetkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vonnatok le, mire kovetkeztetnetek, ha egy csajnak a facebookjan/instagrammjan ilyen kepek lennenek?

Figyelt kérdés
Az osszes teljes kep mindegyiken ilyen 15 cm magas cipo van rajta, nincs olyan kepe, ahol ne lenne rajta smink, minden kepen vagy a melle van kiteve, vagy miniruha van rajta, esetleg mindketto.
2015. dec. 1. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ki vagyok én, hogy bárkit megítéljek?
2015. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van sajat velemenye.Jobb esetben
2015. dec. 1. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy Hamar lesz anyuka, több farkinca fog benne járni mint kukac egy horgász horgán és, hogy nem feltétlenül az eszével lesz végzettsége.

De ez csak vélemény külsõrõl ítélve, amúgy lehet, hogy egy teljesen normális kedves, okos lány aki szereti a feltûnést

2015. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vonnék le róla messzemenő következtetéseket, csupán annyit, hogy szeret öltözködni és szeret jól kinézni.
2015. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs igazad :-P

Ha meglátok egy albumot egy csajról, aki magas cipőkben szerepel a képeken, attól nem kell, hogy véleményem legyen az adott személyről. Max. annyi, hogy ezek szerint a magas cipőket szereti. És kész :-P

2015. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Hogy hobbija a sminkelés, szereti a szép ruhákat és a magassarkú cipőket.


Kinőttem abból a korból amikor az embereket már ránézésre megítélem. Nyilván valamit üzenni akar a világnak azzal, hogy a képei olyanok amilyenek. Büszke a testére? Az életére? Esetleg pont, hogy valamiről elvonja a figyelmet? Nem minden plázacica külsejű nő hülye mint a segg, ahogy nem minden vonzó egyetemista srác egy agytröszt. Nem minden punk szarja le a sulit, és bomlasztja a közerkölcsöt...


Az életben eddig azt tanultam meg, hogy sokszor semmi nem az aminek elsőre látszik. Majd ha megismerem a hölgyet, akkor mondok róla véleményt. Addig tartózkodóm.


25N

2015. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb azt vonom le hogy nem hozzám való a csaj.

Nem az öltözködéssel van a baj. Mert nyilván ki kell öltözni egy egy alkalomra, esküvő , vagy valamilyen alkalomra.

De ha csak ilyen képeket tesz fel magáról ott nincs rendben fejben valami , nem passzolnánk össze. Van olyan ismerősöm akinek tök átlagos képei vannak fent, de néha kitesz egy egy csinosabb képet is , ezzel nincs is baj ez lenne a normális.

Valamilyen szinten azt gondolom azokról akik sokszor tökéletes képet raknak ki magukról hogy megfelelési kényszerük van , vagy azért csinálják hogy megmutassák hogy igen én szép vagyok tökéletes vagyok...legalábbis ezt gondolják magukról.

Szóval számomra felejtős az ilyen nő.

2015. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!