Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen gondolataim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen gondolataim?

Figyelt kérdés
Próbálok nem foglalkozni vele, de gondolatban valamiért, néha azt gondolom hogy a munkahelyen mással szexel. Olyan is van hogy sétálok, és az utcáról tekintek be az ablakhoz és azt gondolom folyamatosan, hogy ott szexel az ablaknál. Mármint hogy tuti hogy fent van valaki, és ott döngeti. Nem tudom miért, pedig nem vagyunk már együtt.

2015. dec. 1. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mar nem vagytok együtt, akkor nagyon valoszinü, hogy elöbb-utobb valoban fogja "döngetni" valaki. Mivel ez eleg fajo gondolat lehet neked meg, ezert gyötörnek ilyen gondolatok. Tedd fel magadnak a kerdest, hogy erzelmileg ragaszkodsz -e meg exedhez vagy csak bantja az egodat, ha massal csinalja azt, amit akkoriban veled? Mivel keves az info, lehetne következtetni, hogy büntudat, birtokvagy stb, de ez vegül is felesleges.

Mi törtenne, ha valoban bebizonyosodik, hogy massal van? Mivel mar nem vagytok együtt, ezert semmi. Inkabb probald lezarni, levonni a következteteseket, tanulni hibaidbol es igyekezz, hogy hamarosan te "döngess" valakit vagy ami meg jobb, talalj olyasvalakit, akivel szeretkezhetsz!

2015. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha így is lenne, tudom hogy nagyon fájna. Nem tudom hogy miért. Viszont van akivel, szexelek most nem nagyképűségből de van egy kettő, akivel tudok rendszeresen szexelni. De mégsem érdekelnek engem. Csak hogy néha üríteni ennyi. Nem csak az egómat de fájna a lelkemnek, ha más gombolná ki a pluizát...
2015. dec. 1. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
korotok és meddig voltatok együtt? mi lett a vége?
2015. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó kuslányokat télleg nem vecsülik
2015. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ragaszkodsz hozzá, és ez már szinte beteges féltékenység.

Segíthet ha elmész pszchológushoz, vagy valami lélekbúvárhoz. Ha szereted nagyon szerezd vissza, ha pedig nincs értelme, feledd minél hamarabb. A sok jó szex segít feledni!

2015. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sex nem megoldhato,az csak sex,te az egodbol vagy feltekeny a lelked veget,ha mas pasival van.ö más lány ,de én is ezt érzem amit te.csak én lány vagyok.Meg ennyire ,hogy nézheted ki belölem ezt.Ö mas lany .ilyet ilyet irni,hogy massal sexelni,meg szeretkezni kommentelök ,
2015. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két év alatt nem ismerni ,jogy ö teljesen más lány,ez mitöl van,meg azt is hogy penzeert vagyol vele,pedig meg kerni sem szoktam kolcsont tole,nem ugy mint mas lanyok a fiuoktol
2015. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyszer szerelmes leszel, elfelejted az ilyen kicsinyes féltékenységeket.
2015. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szerelem az amit mondadz utolso,
2015. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!