Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácnak barátnője van de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácnak barátnője van de tetszem neki most mi van?

Figyelt kérdés
Az van hogy a srác nem sokkal előttem ismerte meg a barátnőjét. Együtt járunk az egyetemen egy órára de ő idősebb néhány évvel nálam. Az órán és néha azon kívül találkozunk,de nincs köztünk semmi komoly mert barátnője van. Kb. 3 hónapja ismerem és az első hónap után tisztáztuk is hogy tetszünk egymásnak, de őt ismerte meg hamarabb vele van és nem akar hűtlen lenni, de látom hogy nem csak barátként kezel hanem kicsit több. Más nagyon ha ott a csaj de elengedi magát ha csak velem van és nincs ott a párja. Mindig más folyton csapong egyszer távolságot tart egyszer incselkedik nem tudom már ezt hova tenni. Nyilván még van a csaj én sem közelítenék felé, de nem értem már őt... Szerintetek mit érez vagy mit akar?

#tetszés #közeledik felém.tetszik nekem
2015. dec. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, először is a beállításoknál vedd le, hogy látszódjon a neved, mert a trollok elárasztanak facén.


Mit akar? Szerintem fenntartani veled is a kapcsolatot, mert hátha összejöttök? Ne foglalkozz vele különösebben, éld az életed, ismerkedj fiúkkal, és majd alakul.

2015. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, így már jó! :D
2015. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tetszik, akkor (de amúgy sem javaslom) feltétlen várd meg míg szakít a másikkal, addig ne kezdj vele szerintem.

Ezt az idő fogja eldönteni.

Ha nagyon érzi, hogy irántad többet érez, mint a másik lány iránt, szakítani fog, és akkor valószínű eljön a te időd..:-)


idő... erre nincs más.


azért ha túl közvetlen én azon is elgondolkodnék, hogy majd a velem való kapcsolatában mi lesz, ha jön egy másik bejövős lány?? érted...

2015. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harcolhatsz érte tisztességes eszközökkel is.
2015. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!