Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik kérlelhetetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik kérlelhetetlenek ilyen szempontból. Sosem ismernék be, de nem barátkoznának egy olyan lánnyal, akihez nem vonzódnak szexuálisan?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy ez igaz, mindenesetre kíváncsi vagyok
2015. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Rákattantatok erre a baromságra, hogy csak azzal barátkoznak a pasik, akit megdugnának. Én igaz nő vagyok, de látom, amit látok. A haverjaimnak/barátaimnak sok lányhaverja/barátja van. Soktól egyik se akar semmit. Főleg az agyonsminkelt, hangoskodó csajoktól. Elhülyülnek velük, de legtöbbjüket taszítja, ha egy csaj "sok" minden téren. Hiába jófej, csinos, szép, ez még semmit sem jelent. Ha a személyisége taszító, döglött ügy.

Röviden: Attól, hogy valaki fullos, sok pasi bottal se piszkálná meg.

De ez fordított esetben így van. Azaz a nőknél.

Van kivétel természetesen. De tévhit, kivéve azoknál, akiknek a szexuális és értelmi intelligenciájuk gyér, illetve csupán verbálisan tesznek szert az örömszerzésre. (Értsd: Nyálcsorgás mindenkire, akinek puncija van, ezek a "barátkozós" pasik.

2015. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem jópár lány barátom van, több társaságból és elgondolkoztam neked ezen.Igaz, hogy nincsenek alapjában vett csúnya lányok egy-két kivételtől eltekintve egyik csoportban sem, de jó, ha a lányok felével lefeküdnék.Sőt legjobb lánybarátnőm is ilyen, abszolút nem az esetem, mégis 3 éve szinte folyamatosan dumálunk.
2015. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!