Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi még soha nem köszönt vissza nekem, akkor nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
10 éve ide költöztünk egy lépcsőházban lakunk, de soha egyszer nem köszönt vissza nekem, igazából rám sem néz, pedig ő nagyon bejön nekem! Másokkal mindig jókat elbeszélget, jófej, humoros, van önbizalma. Állandó kapcsolata nincs, csak alkalmik, de azok elég sűrűn. Miért nem köszönhet? Pasik ez nálatok mit jelent?
2015. dec. 10. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én annak nem köszönök akit nem kedvelek valszeg nála is így van
2015. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert egy bunkó??
2015. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te köszönsz előre egy pasinak? Aki ezek szerint nem egy bácsi kategória?
2015. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5 évvel fiatalabb nálam, testépítő. Én is gyerek korom óta sportolok, nem tudom mitől lehetek neki ennyire unszimpatikus amikor még csak nem is ismerjük egymást.
2015. dec. 10. 16:56
 5/11 anonim válasza:
10 év alatt egyszer sem kérdezted meg miért nem köszön? Hagynám a fenébe.
2015. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja. És 10 év alatt ahányszor találkozol, köszönsz neki, ő meg nem reagál rá?
2015. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Amennyiben az illető úr FELTÜNŐEN KERÜL VELED mindenfajta kontaktust, az akkor paradox módon bizakodásra adhat okot...(Feltéve persze hogy úgy-ahogy jó megjelenésü, csinos hölgy vagy...)Szóval én a helyedben azért tennék egy próbát nála...Éshát a megszólítás ürügyének pont azt a szitut választanám, amiröl itt írtál...Hogy "miért kerül annyira? Talán megbántottad valamivel, valamikor"? (Egy ilyen kezdő kérdés után már pillanatok alatt le lehet "rohanni" az illető urat kis kapcsolatteremtő tehetséggel...)
2015. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia is lehet az oka. Ha ez van, akkor szorong, ha olyan helyzetbe kerül amelyben valamilyen társas interakció történik.
2015. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen 2 eset lehetséges: vagy kőbunkó, vagy pont, hogy tetszel neki. Én a helyedben mindenesetre legközelebb szó nélkül mennék el mellette, vegye már észre magát. Az illem szerint duplán neki kéne előre köszönnie 1. ő a férfi, 2. ő a fiatalabb. De az a valószínűbb, hogy egy magától elszállt gyökér, mert azért az alapillemet -egy köszönést- azoknak is megadom, akiket nem kedvelek, ha emberszámba veszem.
2015. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer sem köszönt "vissza"? Ennyire bunkó csak nem lehet senki, feltételezem süket. Talán még vak is, de ezt te tudod.
2015. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!