Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó pasik/férfiak, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasik/férfiak, hogy tudnék ugyanúgy viselkedni, ha egy számomra nagyon jó pasival vagyok, találkozok, mintha egy kevésbé jóval?

Figyelt kérdés

Ha egy számomra kevésbé jó pasival ismerkedek, magabiztosabb vagyok, "viccesebb", tudom kicsit "kéretni" magam, ezért érzem, hogy sikerem is van és tetszem nekik.


Azonban ha egy olyan pasival vagyok, aki rettenetesen tetszik és jól néz ki, akkor szerintem tök máshogy viselkedek, és mintha elveszíteném a tartásomat. (pl alap esetben soha nem kezdeményezek, megvárom h a pasi írjon, keressen, legalábbis az első időkben stb) De ilyen esetben meg írok neki, hogy látni akarom, stb és tök leégetem magam sztem. Ezért szerintem nem is tetszem nekik, és így sose jön össze igazán.


Tudom, hogy egyszerűen csak változtatni kéne, de teljesen meghülyülök ilyenkor és nem megy. És attól félek, hogy ha nem "erőltetném", akkor nem történne semmi, amit viszont szeretnék elkerülni egy ilyen helyes pasival...


Az a kérdésem azoktól a pasiktól, akik tudják magukról, hogy jók, és sok csaj odavan értük :D hogy milyen viselkedés vezet hozzátok, ami felkelti az érdeklődést?

Bármilyen tipp jöhet :)


20L


2015. dec. 11. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én "jó pasi" vagyok, na de ha egy lány tetszik, én nagyon nagyon örülök, ha keres és érdeklem. Nálam fontos, hogy érdekeljen a másik és én is érdekeljem őt. Ha ezek közül valamelyik hiányzik, akkor hamar kiábrándulok és továbblépek. Talán ezért is volt olyan kevés kapcsolatom, sőt egyáltalán bármi a lányokkal. Nem vagyok "csajozós", én adott helyzetben csak egyvalakire koncentrálok, arra aki nagyon megfogott. Ha a "választottam" ugyanúgy érdeklődik irántam, mint én őiránta, az mindennél jobban felvillanyoz. Egyéb esetben inkább nem kell senki, nem harcolok senkiért, akiért annyira nagyon küzdeni kell, az éretlen, nem alkalmas kapcsolatra, legalábbis velem nem.
2015. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Caerus ***** válasza:

Beképzelt lennék ha csak úgy megszólítva érezném magam, de tetszett amiért különválasztottad és érzékeltetted a meglévő különbséget 'pasi' és férfi között... mondjuk úgy, hogy talán erősebb átlagos akin esetleg megakadhat a szemed. Ha látom egy lányon, hogy tetszem neki és hogy egyértelmű jelzéseket ad, az soha nem riasztott még el és egy kicsit sem lejáratás vagy leégetés. Még ha nem is szerettem volna tőle többet, akkor is jól esett és hízelgőnek éreztem. Amúgy is a lehető legrosszabb beidegződés, hogy egy lánynak örökké csak kéretnie kéne magát játszva az elérhetetlent vagy nehezen meghódíthatót, és még ha viszonoznátok is a másik érzését, inkább leplezitek, ilyen-olyan szabályokat követtek, kiszámoljátok az eltelt napokat... azt írod, "elveszíteném a tartásomat", pedig ez is butaság, a kettő nagyon nem függ össze egymással. Nem ebszélhetek kivétel nélkül minden férfi nevében, de szerintem sokan egyetértenénk, sokszor belefáradunk azért amikor gondolatolvasást vártok tőlünk, mikor kicentizitek, éppen mikor és mennyit jeleztek vissza, mondván másként biztos nyomulásnak vennénk, akkor biztos reményvesztett, kiéhezett nimfomániások lesztek a szemünkben. :D


Fenét. Én például sokkal többre értékelem, ha egy lány végre nem csak rebesgeti a szempilláit és nem mások által kitalált, divatmagazinok színvonalát súroló szabályok alapján rendezgeti a magánéletét, hanem ő is belead egy kevés erőfeszítést, ha nem mindennek csak rajtam kell múlnia. Ti lányok szeretitek mikor határozottak vagyunk, ez rendjén is van, a magabiztosság vonzó férfierény. De ha mindig kéretitek magatokat, ha állandóan csak vártok arra a bizonyos sült galambra és "hadd teperjen, elvégre az a dolga" hozzáállással kezeltek minket, azt hamar megunjuk. Akkor pedig találunk valaki mást, és panaszkodtok amiért nincs bennünk kitartás, mert nem vesszük a lapot, ti csak taktikáztatok de amúgy akartok minket. Vesszük mi, csak az ismerkedés legyen kölcsönös ha már nektek is fontos, nem pedig kegy vagy szívesség. Ennyire egyszerű.


Mindez kisregény helyett röviden: Nem, nem égeted le magad ha kimutatod az érzelmeidet. Sok sikert!

2015. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban azt szeretnéd, amit leírtál, tedd azt, hogy az ellenkezőjét csinálod, amit írtál.

Pl: A jobb pasinak többet írsz. Ne tedd.

Összességében azonban komolyabb kapcsolatnál kibukik a dolog, mert nem tudod megváltoztatni az ilyen jellegű, belülről jövő viselkedésed.

Az viszont elég bunkó, hogy a kevésbé jó pasikat úgy kezeled, ahogy. Ne lepődj meg, ha a jobb pasik ugyanúgy fognak kezelni.

2015. dec. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!