Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek erről a lányról? Mennyire tartjátok szépnek az arcát?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 13. 15:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ő az (vagy nagyon hasonló):

[link]

2015. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

nagyon hatalmas a szemöldöke,és ronda,elég hülyén van sminkelve,de amúgy nagyon szép az arca,csak olyan unalmas valamiért

(ja én lány vagyok,nem fiú,bocs :S )

2015. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Pasik, akik "tucatnak" meg "elmegynek" kategorizáljátok ezt a nőt, ti ugyanazok a magányos vesztesek vagytok, akiknek be nem áll a szája arról, hogy az átlagos nőknek nem kellenek?

Mert akkor talán összetévesztitek az átlag felettit az átlaggal...

2015. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép, karakteres arca van. Gondolom valami modell, azoknak van ilyen arca. Bár jobb lenne smink nélkül is látni.
2015. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenyeli, simán randiznék vele.
2015. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
én pont azt akartam írni mint a 13-as válaszoló. És akkor ezek írják a nőkről hogy felszínesek...azt sem tudom minek vagy kinek képzelik magukat hogy így beszélnek valakiről, mikor ők köztudottan nem kellenek senkinek. Önkritika esetleg? :) minek az mi?
2015. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Titusztitusz ***** válasza:
19%
13-as...Én azért a helyedben nem nyilatkoznék olyanokrol olyanokat mint te, akiket nem ismersz, és nem tudol róluk semmit sem...Lehet hogyha mondjuk engem ismernél, meg látnád mondjuk a feleségemet, barátnőimet, még a csuklás is rádjönne, dehát csak gondolj azt nyugodtan "némelyekröl" amit akarsz...Jogodban áll...Amúgy a magam részéröl nem írtam azt hogy a hölgy arca csúnya...Azt írtam, hogy:"Elmegy"...Ez pedig más szavakkal azt jelenti, hogy nem éppen egy világszép tündér Ilona, de azért nemis csúnya...(Fogod tudni az itt leírtakat értelmezni? Ugye igen?)
2015. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Bár nem hozzám szóltál kedves utolsó de had írjak már le, hogy szerintem a 2 nem ugyan az. A feleséged szereted, (gondolom) és innentől fogva számodra ő a legszebb, mert ha szeretünk valakit ez így szokott lenni általában. Közben lehet rá is van aki mondja hogy elmegy....Amúgy meg itt azokról van szó, akik folyton bizonygatják hogy velük még az átlagos lányok sem állnak szóba, miközben lám lám...hol kezdődik nekik az "átlagos" valahol e fölött...akkor meg miről beszélünk?

Odamennek valami jócsajhoz, majd jönnek ide hogy engem még egy tucat csaj is elküld a fenébe, és kész a napi gyűlölködés. El lehetne gondolkodni. Akinek meg nem inge mint pl te...

2015. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Lehet hogy van igazság abban, amit írtál, de azért én továbbra is azzt mondanám, hogy egyrészt azért ne vegyünk már mindenkit egy kalap alá, aki azt írta a hölgy fotója alá, hogy "elmegy", a másik pedig az, hogy ISMERETLENÜL ne minősítsünk már másokat, ha lehet ilyet kérni...Akár inge valakinek, akár nem...Mert néha nagyon mellé lehet ám fogni itt, ezen a portálon is, csupa jószándékbol...
2015. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nem kéne ISMERETLENÜL minősíteni senkit, de ezt mond azoknak is akik nap mint nap ezt teszik, úgy hogy ide járnak mocskolódni. Akkor ez szép dolog MINDEN nővel szemben? :) kétlem
2015. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!