Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom folyton beszól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton beszól, hogy van egy kis hasam, meg egy kis felesleg a combomon. Titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Most jönnek majd a szövegek ha szeretne akkor így is elfogadna meg bla bla.....


Akkor is volt egy kis hasad meg felesleg a combodon mikor megismerkedtetek? És mióta vagytok együtt?

Mellékesen sokan elkényelmesednek a kapcsolatokban a mai napig már évezredek óta, és ez problémákat okozhat.

2015. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem. Ha vékony voltál, még örülnék is neki.
2015. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, kérdező, hogy milyenek az adottságaid. Ha leírnád a méreteidet, könnyebb lenne válaszolni. Ha túlsúlyos vagy, nyilván jogos, hogy valahogy szeretne motiválni, de ha eleve nincs rajtad semmilyen felesleg, akkor tönkreteheti a lelkedet, testképzavarod, étkezési zavarod alakulhat ki a hülyeségeitől (két szélsőséges példát hoztam).
2015. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért azokra a kérdésekre jó lenne választ kapni amit az 1-es írt.
2015. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha már azt látnám ,hogy kezdenél nem tetszeni ,szóvá tenném és szemmel tartanálak:)
2015. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem zavarna.
2015. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Így néztél ki, akkor is amikor összejöttetek? Mert ez esetben zavarna. Ha híztál, akkor meg akár jogos is lehet..


Szerelem ide vagy oda, a párom ne hízzon 30 kilót. Egyébként már nagyjából 4-5 kilónál szólunk a másiknak, hogy kezd elszaladni a ló..

2015. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

ces_one,


azt mindenki észreveszi, ha megváltozik a saját alakja, ezért kár pluszban ezzel terhelni. meg lehet említeni, ki lehet puhatolni, hogy a nőt is zavarja-e, de ennél többet nem tehetsz, és tapintatlanság is mindig felhozni.


azért súlyos minden ilyen kérdés, amikor valaki bármiben megváltozik, mert évek alatt feltétlenül közel kerülsz ahhoz, akivel együtt vagy, sokmindent megtudsz róla, és a kényelem azt diktálja, hogy a hozott anyagból tökéletes szobrot faragj magad mellé.


ez a hozzáállás viszont méltatlan.


én nem azt mondom, hogy szeretni kell valakit, amikor már nem tetszik az alakja, és nem vonz téged. hanem keresni valaki mást, akinek nem lesz kedved beszólogatni. szomorú és nehéz folyamat, de tisztességes.


még arról, hogy akkor is olyan volt-e az alakja, mikor megismerték egymást: jó pár év elteltével nagyon valószínű, hogy nem őrzöd meg az alakod, aminek nem csak az igénytelenség, egyszerűen az öregedés az oka. és hiba valakit abba hajszolni, hogy fitneszlédi legyen, ha nincs hozzá kedve.


az én alakom egyébként majdnem olyan, mint 18 évesen. de ha a szerelmem megemlítené, hogy miért majdnem, vagy bármi mást kifogásolna a külsőmben, akkor nagyon elszomorodnék, hogy nem elégedett velem, és eltávolítana tőle. ha elkeseredettségemben neki is állnék tornázni/diétázni, azt már csak büszkeségből vagy a következő férfi kedvéért tenném (akit még nem ismerek).


ugyan miért tenne valaki extra erőfeszítést sorozatos szemrehányás hatására? félelemből?

2015. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha bunló stílusban tenné meg,zavarna,pl. hogy de dagadt vagy mostanában.Ha megjegyezné,hogy mostanában picit kerekebb vagyok,azzal még semmi baj nem lenne.
2015. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Á, ez semmi. Mikor én összejöttem a barátommal, kövér voltam. Az elmúlt néhány hónapban nagyon sokat fogytam, (30 kg) és most olyan átlagos az alkatom. Egy elismerő szót nem hallottam tőle, folyamatosan csak azt hajtogatja hogy fogyjak még, fogyjak még, még mindig nagyon kövér vagyok, és neki a vékony lányok tetszenek. Érdekes, ezt a kapcsolatunk első négy évében nem említette.


A kérdésedre válaszolva, ha tényleg "folyton beszól" (ahogy az enyém is) az zavarna) Ha egyszer kétszer megemlítette, az nem. És igen, számít az is hogy mindig is ilyen voltál, vagy most híztál meg. És ha most híztál meg, akkor az is hogy mennyi az a "kis" felesleg

2015. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!