Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni interneten bárhol egy lányt/nőt, akivel lehetne csupán egy normális beszélgetést folytatni?

Figyelt kérdés
Ennyire nem bíznak a csajok az internetben, félnek, vagy miért van ez?

2015. dec. 13. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet.

Például:

-Sokat csalódott férfiakban főként interneten keresztül.

-Simán nem szeret interneten keresztül beszélgetni.

-Azt hiszi úgyis csak valami perverz dologról akarnál beszélgetni.

-Nincs hozzá kedve.

De még lehetne sorolni...

2015. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy átlag csaj is kap minimum 10 levelet naponta fb-n, társkeresőn, stb, oldalakon. Így a mifajtánk levele általában olvasás nélkül megy a kukába.
2015. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy nehéz egy olyan srácot találni, akivel lehet normálisan beszélgetni.

21 L

2015. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Én nemis tudom most, de az előbb elgondolkodtam kicsit azon, hogy énis ugyanarra a netre járok-e fel, mint te, mivel én azért rengeteg okos-értelmes hölgyet szoktam megismerni a neten, sőt, még itt, ezen a portálon is...Nemtudom hogy te kiket szoktál megszólítani, vagy téged ki szokott megszólítani, de valahogy elég érthetetlen számomra ez a kérdésed...És sehogyse tudom hova tenni...Neked milyen tapasztalataid vannak? Írj már néhány példát ha van kedved...Miket írtak neked a neten megismert hölgyek?
2015. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miről szeretnél beszélgetni?:)
2015. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen céllal akarsz beszélgetni.
2015. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyből a milyen céllal, meg miről, fingom nincs, de ezek a kérdések nem nyerők nálam, simán beszélgetni, megismerni vkit minden hátsó szándék nélkül, akivel lehet értelmesen bármiről, aki nem érzékeny a rossz viccekre, meg ilyesmi
2015. dec. 14. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kb. bárkivel tudsz akár itt is. Engem meg szoktak találni a különféle fétises fazonok is, normál beszélgetésként indítják, aztán rövid időn belül ráterelik a témát másra, na én ott szoktam berekeszteni a dolgot. :-)
2015. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam meg az nem nyerő, ha valaki beszélgetni szeretne de azt sem tudja miről!
2015. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!