Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes reménykednem abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reménykednem abban hogy 1x együtt leszünk? Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú párkapcsolatom amiből születet egy kislányom. A kapcsolatomnak már rég vége lett a párom miatt. Mielött megismertem kislányom apját elötte szerelmesvoltam 1 férfiba, aztán az elis illant, mint egy fellángolás, csak irkaltunk de azota egy szotsem váltotunk. Én megint érzem hogy érzek valami és hogy kell nekem, mintha az a régi érzés elő jönne, és még mindig tetszik. Neki is volt egy párkapcsolata amiböl pár hónapja ment ki, nekik nincs gyerekük. Kétségbe vagyok esve hogy mit tegyek micsináljak, egyáltalán érdemes-e rágodnom ezen.

(Normális kérdésre, normális választ szeretnék.)



2015. dec. 14. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát kétségbeesett vagy. Nem lehet, hogy ez az érzés nem is valós, csak akarsz valakit magad mellé? Ha nem is beszéltetek azóta, akkor honnan jött most elő ez az érzés?
2015. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamiért akkor elillant az az érzés, "mint egy fellángolás", azóta, hacsak nem változtatok meg, nem hiszem, hogy más forgatókönyvet kellene elképzelni. Megint egy kis illúzió, beszélgetés, plátói szerelem, hogy legyen, ami a párkapcsolat hiányát betölti, aztán elillan, akár, mert te, akár mert ő talál magának egy másikat-pl.

Reménykedni szerintem nem érdemes. Átgondolni igen, hogy mi az, ami tetszett, tetszik most is ebben a férfiban, aztán ezek alapján lépni valamerre. Vagy lezárni, és nem keresni. Vagy felvenni vele a kapcsolatot, találkozni, megismerni közelebbről, és ha ő is vevő rá, kapcsolatot kialakítani-egyikőtöknek sincs most senkije, ebből a szempontból ideális a helyzet, mindkettőtök vágyna társra, gondolom.

Viszont ebben van a buktató is, hogy ne csak azért kapaszkodjatok össze, mert épp mind a ketten egyedül vagytok, régen szerelmes voltál bele, aztán most jó lenne egy társ. Hogy mennyire illetek össze, ezt így ennyiből nem tudjuk megmondani.

Lehetőségnek egy jó lehetőség, de ne képzelj bele-pláne az elején ebbe-jóval többet, szerintem.

Légy nyitott, akár mások felé is, de elsősorban az élet felé.

2015. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretném mert nincs senkim hanem mert valahol érzem hogy ő lene az a bizonyos "igazi" vele tényleg hogy letudnám élni az életem is csak félek, félek bármien lépésre ( felek a viszautasítástól ) meg hogy van egy kislányom nem nagyon hiszem hogy lenne kapcsolatom vagyis a férfiak hogy akarnak e más gyerekével foglalkozni kicsit kötödni mert, nekem ő a mindenem és velemkell elfogadni és félek hogy pont neki nem fogok kelleni. Télleg szeretem nincs olyan gondolatom ne rá gondoljak, nincs olyan álmom hogy ő ne legyen benne.
2015. dec. 18. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a félelmed már csak azért is lehúzó, mert ha nem lépsz, sosem tudod meg, hogy mi lett volna ha lépsz...és ugyanott vagy, mintha elutasított volna. A megkereséssel meg legalább adsz egy esélyt.

Hidd el, gyerekes anyák százai találnak párra, pont azért, mert több mindent átgondolnak, más szemmel is tudják nézni a férfiakat, érettebbet is keresnek.

Igen, van sok férfi, akinél kizáró tényező a gyerek, de ne az ő csoportjukkal törődj. Ez egy olyan dolog, hogy eddig is voltak olyan férfiak, akiknek azért nem jöttél be, mert túl sovány/túlsúlyos/szőke/barna/okos/naív/beszédes/csendes stb voltál, szóval ez csak egy feltétel, amit el kell fogadniuk.

Nem mondom, hogy nem nehezíti meg a társkeresést, de egyáltalán nem kizáró tényező, ahogy kb. semmi más sem.

Szerintem beszélgess ezzel az illetővel, annyi, hogy tényleg lejátszódhat a már eddig megismert kiábrándulás, de ez csak tőletek függ!

Én szurkolok Neked!

2015. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!