Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most így mit adjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most így mit adjak neki karácsonyra?! SOS

Figyelt kérdés

Én a kézzel készült ajándékokban vagyok nagyon otthon, kreatív dolgokban, de most az egyszer sajnos teljesen elakadtam.

A barátomnak csináltam már kézzel készült dolgokat, de őszintén, annyira nincs oda érte, így csak egy kis kiegészítőt ajándékot szeretnék én csinálni , meg sütni valamit,a többit venném.

Eddig meg is volt mi lesz, de sajnos az egyikre elfogyott a jegy, a másik pedig nem fog összejönni, így új dolog után kell néznem...

Nincs hobbija, nehéz neki választani valamit.

Szereti a sportokat és a játékokat, a filmeket- sorozatokat, az állatokat , de sajnos egyikért sem rajong, tehát ilyen, hogy ritka képregény vagy gyűjtemény az nem jó.

Vettem neki a múltkor sporttal kapcsolatos dolgot, társast nem akarok mert már sok van, kutya nem lehet, DVD-t meg tucat ajándékot nem szeretnék.

Minőségit szeretnék és olyat ami nagyobb durranás lenne, lehet tárgy is vagy esemény.

Ötletek?:(


21L


2015. dec. 14. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Sose értettem ezt a felhajtást.. Vegyél neki hasznos dolgot. Mondjuk ruhát, parfümöt, amire szüksége van.


A párom pl. utál magának vásárolni, így neki az a legnagyobb ajándék, ha megveszem neki én az ingeket, pulcsikat. Erre van szüksége. Pont.


Nem kell magad ezen túráztatni.


A kézzel készült dolgokat meg hanyagold.. 5 évesen cuki, 21 évesen nem.

2015. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hivd meg sorozni, annak a ferfiak 99%-a orul.
2015. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezzel vitatkoznék, attól még, hogy te szerinted ciki, szerintem meg nem az.

Nem szívecskéket rajzolok zsírkrétával, hanem minőségi alapanyagokból szoktam készíteni dolgokat, és eddig mindenki nagyon örült neki vagy meghatódott.

Attól még, hogy neked nincsen fantáziád és nem tudsz elképzelni jó kézzel készült dolgokat, ne szóld le, már boccs.

Amúgy meg ruhát , parfümöt ezeket pont most vett, nem is keveset, és az igazán tucat és unalmas dolog lenne, már ne is haragudj...

2015. dec. 14. 18:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, olyanoktól is várok választ, akiknek jelent valamit a karácsony...
2015. dec. 14. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Hidd el, számít nekem a Karácsony. Imádom a közös díszítést, főzést, zenehallgatást. Este a borozgatás a családdal, a sok nevetést, azt hogy együtt vagyunk.


Van is idén ünnepre egy aranyos ötletem, ami az egész családnak szól.


Ettől függetlenül az erőlködés azon, hogy kreatív legyen, nagy durranás...na hát szerintem pont nem erről szól az egész. Vegyél neki valamit, amire vágyik, aminek örülne. Ne pedig olyat adj, ami jajj de cuki, jajj de sokat készültél vele, mert ez nem rólad szól, hanem róla. Ő pedig ennek nem örül.

Akkor ezekszerint neki sem jelent semmit az ünnep?!

2015. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Irj levelet es leirom en miket szoktam a baratomnak adni csak ide nem akarom mert o is nezegeti az oldalt es akkor megtudja a karacsonyi ajandekat :)
2015. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szerettek wellnessezni, menjetek el egy 2 napos szállodába. Lehet kapni akár már 25 ezer forinttól is. Kis masszázs, fürdő, félpanziós ellátás mellett a kajára sem kell sokat gondolnotok, este meg az ágyban kicsit aktívabb leszel és meg is van az ajándék.
2015. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

akár...

2015. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kapucnis pulcsit aminek a hátuljára rámhímzed az egyik kedvenc bandájának szimbólumát, vagy sorozatét vagy olyan jelképet ami sokat jelent kettõtöknek
2015. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!