Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki neten ismerte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki neten ismerte meg a párját, hogy történt?

Figyelt kérdés
Én személyesen nem tudok ismerkedni, mert nagyon ritkán vagyok olyan helyeken ahol ismerkedni lehetne. A netes ismerkedés nem nagyon fekszik. Kicsit félek a kínos szituktól, mégsem tetszik majd vagy hasonlók. Ti hogy küzdöttétek ezt le ? (Ha volt ilyen félelmetek). L
2015. dec. 14. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

- dik

- gecc

- csöcs

- mizu?

- szex?

- ja

- holnap?

- ma

- oks

2015. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# XD gyökér..



Szerintem túlliheged.Ezek a dolgok maguktól jönnek.Nekem is úgy alakult hogy kb 1 éve kinőttem a bulizásból és nem is vonz hogy szorakozohelyeken csajozzak mert már nem mozgat.Azóta meg ahogy élem az életem jönnek szembe a csajok aki szimpi azt igyekszem nem kihagyni, ez a netes dolog a messzeség miatt tré szerintem na meg nem mindegy a kisugárzás sem mert az nem megy át egy emailen.Ehez képest mégis ismerkedem így egy hölgyeménnyel jelenleg de Ő írt nekem itt valami kapcsán aztán csak kialakult.Ne stresszelj annyit, görcsösen akarod...lazíts.Ha meg meglátsz egy srácot aki bejön akkor ne sajnáld a mosolyt.Ennyi.Szia!

2015. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Félelmem nem volt ezzel kapcsolatban. Próba szerencse alapon csináltam. Úgy voltam vele, hogy ha arra várok, hogy a sült galamb a számba repüljön, bizony magányosan fogok meghalni. "Az egyszer majd szembe jön veled a nagy Ő, amikor itt az ideje" csak mese. Tenni kell érte a legtöbb esetben.

Mi internetes társkeresőn jöttünk össze. Rám írt, én válaszoltam, elkezdtünk ismerkedni, közben randira hívott. 18 nap után találkoztunk személyesen. Onnantól számoljuk a kapcsolatot. Most már 5,5 éve vagyunk együtt, 4 éve házasodtunk. :)

29/N, 26/F

2015. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne agyald túl! Felregisztrálsz, ha ír valaki, annak megfelelően válaszolsz, onnan meg már megy magától. (jobb esetben) minden eset, minden ember más, így nincs előre recept, hogy mit csinálsz. Rögtönözz, legyél spontán!


Én ráírtam egyre, az nem válaszolt, ráírtam még egyre, az de, beszélgettünk, találkoztunk, aztán együtt voltunk majd' 2 évig, mielőtt vége lett. Szóval most megint egyedül, és lehet megint megpróbálkozok. Majd meglátom.


24/F

2015. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!