Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint hazudhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyetek szerint hazudhat?

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest de telefonrol irok. A barataim tegnap mondtak h a baratnomet valami mas hapsival lattak beszelgetni meg nevettni ebben semmi rossz sincsen de ra kerdeztem es egesz vegig tagadta azt mondta reggel megy dolgizni es este 10 re er haza ideje sem lenne utana mondtam h egy szakalas hapsi volt vagy mi erre azt valaszota hogy igen a boxos emberke volt mondtam h annak nincs szakala erre meg azt mondta biztos akkor a masik idos bacsi volt nos pedig akkor nem is dolgozott mikkor lattak am mindenrol beszokot szamolni viszont anno nagyon hazudos volt de mostanabban nem vettem eszre mikkor kerdeztem tole ezt a dolgott fel perc utan mar masrol beszelt utana meg h en vagyok a betegess meg h masnak hiszek nekem ezt a barataim meseltek nem tudom kinek hihetnek mert nem az a baj h beszelgetett de mikkor ra kerdeztem nekem az jott le mintha hulyere akkarna venni

2015. dec. 15. 15:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnezest megegyszer de orulok ha irni lehet errol a telefonrol
2015. dec. 15. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:
El van nézve.
2015. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nemtudom mióta vagytok együtt hány évesek vagytok de nem árt észnél lenned!
2015. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Régen is hazudott, Több barátod látta-több szava az ő ellenében. Szerinted?
2015. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most megfogom ölni magam,gyulolek
2015. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem irod azt le hogy folyton csak a barataidnak hiszel,engem semmibe se nezel,amit mondok meg se fogadod.amit a barataid mondanak az a Szent,en vagyok s hhazug,szar,de azt ha mondim h beteg vagy folyton letiltasz,amikir most benned van a hiba folyton letilt
2015. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!