Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnatok peldat mondani ra h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok peldat mondani ra h pasi gazdag novel van egyutt csak a penz miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak a nok undoritosaga

2015. dec. 15. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
"Vagy ez csak a nok undoritosaga" - úgy érted, a nők egy részének undorítósága...
2015. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok huszoneves no jar ven trotylikkal mert kogazdagok. Forditva meg nem lattam ezt
2015. dec. 15. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy ismerősöm. A nő 50 körüli elvált, a srác meg 26. Egészségükre. A nő tud is róla, de nem érdekli.
2015. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én egy ilyet sem ismerek. Az egyetlen barátnőm, aki idősebb pasival jár, ott a pasi se nem adonisz se nem gazdag. Egyszerűen csak jól megvannak együtt. Egyébként az a barátnőm halmozottan fogyatékos, úgyhogy az sem lep meg, hogy a saját korosztályában nem akadt párja.
2015. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal huszonéves srác 50+ nővel, igaz nagyon csóró a gyerek még albérletet se tudna fizetni.
2015. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Van egy "haverom", aki pénzes öreg nőkkel kezd komoly kapcsolatot, mellette meg dugja a fiatalokat. Persze mikor lebukik akkor repül, de mindig visszakönyörgi magát.
2015. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Az exem ilyen volt ( én vagyok a nő). Nem gazdag voltam de jól kerestem régen úgyhogy eltartatta magát. Aztán évekkel később szólt egy régi barátja nekem hogy mindig a nők tartották el.... most 8 éve teljesen munkanélküli és az Anyja tartja el de már van új bnője aki nem gazdag ugyan de van lakás meg nyaraló igy hajléktalan már nem lesz.... ja amúgy azt senkinek se mondja hogy 0 jövedelme van csak annyit hogy "nem megy úgy a szekér"
2015. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen én is ismerek ilyet. A nő már 40 körül van, a srác meg 30. A nőnek van pénze rendesen szép berendezett háza, a srác meg elég csajozós volt, de össze jött vele, mert már veszélyben volt a lakhatása. Azóta gyerek is van, bár a srác azt mondja nem akarta, meg ezt az egészet sem, meg ki akar lépni, de egyelőre nem megy neki.

Szerintem, ha majd egyszer lesz lehetősége dobbantani fog.

De egyelőre úgy tűnik elvannak így, majd meglátjuk mit hoz a jövő.

2016. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!