Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiaktol kerdeznem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaktol kerdeznem, hogy mennyire kiabrandito a kis mell, ha ezen kivul minden mas tetszik egy noben?

Figyelt kérdés
Elofordult esetleg, hogy honapok ota probalkoztatok egy alapvetoen szep es csinos nonel, aztan vegul megis meggondoltatok magatokat emiatt?
2015. dec. 17. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sokkal vonzóbb, mint a nagy mell. Az első barátnőmnek gigantikus méretű mellei voltak, mikor megfogtam, folyt össze-vissza, inkább tőgy volt az. A kisebb mell feszesebb és formásabb.
2015. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Haha na persze. Hányszor megkaptam, hogy azért kell a debella nő, mert neki nagy tőgyei vannak. Az nem zavart senkit ha a nők agyon csalták, átverték őket, ugyan:)

Lehet lepontozni

2015. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én fenék párti vagyok, szóval a mell nem annyira fontos szexuálisan :) számít, de nem a legizgatóbb...

am meg sokat számít, hogy hogyan viselkedik az adott lány...szóval nem feltétlen a mell méret a problémája sokaknak!


Nálam pl érzelmi alapon megy a szex is, szóval ha az adott lányt szeretem akkor a melle nem fog kiábrándítani, ha meg nem szeretem akkor lehet 10/10-es teste akkor se akarok tőle semmit, főleg nem szexuális téren...


22F

2015. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bélabátyátok válasza:
Ha az összhatás megnyerő, akkor semmi jelentősége. Fontos, hogy odaadó legyen, kicsit talán még pajzán is.... :)
2015. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire, szeretem a kis melleket. Ha nem keresném az nem emiatt lenne.
2015. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egy abszolút téves sztereotípia, hogy ha már valaki férfi, akkor odavan a nagy mellekért. Én pl. a kicsiket szeretem. Nem ment privi, nyugi.
2015. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagymellű nőként írom,hogy normális pasi nem az alapján választ párt,hogy a kiszemelt melle mekkora és milyen formájú.Ha meg valakit házasság után ez zavar,mondjuk négy gyerek után sem lett A-ból B kosár,az egy hímsoviniszta barom-sajnos ismerek ilyen pasast-.
2015. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy normális pasi. Férfi már lehet normális. Említett pasikat a szilikoncsöcsös macák érdeklik.
2015. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PearlDiver ***** válasza:

Van különbség a "kis mell" és a "deszkamell" között. Főleg, ha figyelembe vesszük a sok mai nőre/lányra jellemző testképzavart - sokan kicsinek érzik azt ami nagyon is szép és nőies.

Egy nőnek a melle olyasmi, ami azért elég feltűnő. Mármint hamar látszik, hogy mekkora. Ha férfiként nem jön be, amit látok, akkor nem fogok belemenni... ha mégis, az már az én bajom. Egy nő nem attól nő, hogy mekkora a kosármérete, még ha ezt sokan így is gondolják és propagálják.

2015. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!