Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi fontosabb jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi fontosabb jó mellek vagy jó fenék?

Figyelt kérdés
Mi jön be inkább, ha egy nő dekoltált felsőt hord, vagy ha inkább nem sokat mutat felül, alul azonban annál inkább. Szoval miniszoknya.
2015. dec. 17. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó. A kérdésre nincs konkrét válasz. Én azt mondom legyen jó mind kettő.
2015. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én fenék párti vagyok, de magamutogató csajok nem kellenének...


nekem a szolidabb stílus jön be...

szexuális téren a fenék az izgató, de párkapcsolatban nem ez a döntő...


22F

2015. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is oarkapcsolatrol van szo. Egyszeruen csak akkor hogy kit mi indit be jobban mondjuk az utcan vagy ha nezi a nok kepet. Ha melleket lat ugymond kiteve vagy ha fenekete, miniruhat...
2015. dec. 17. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a jó fenék sokkal fontosabb, mint a jó mell. Legyen kerek, pörge, átlagos méretű vagy kicsit nagyobb fenék, jól bele lehessen markolni, csapkodni szépen. :D Az sem baj, ha narancsbőrös picit.
2015. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta lett a fenék izgatóbb, én ezek szerint régimódi vagyok mert nekem a mellek jönnek be.
2015. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fenéken lehet sokat változtatni, a mellen nem. Ergo ugyan a szép mell szép, de ha nem volt szerencséd a génlottón, emiatt nem fogok rosszat gondolni rólad. Ellenben egy elhanyagolt fenékre büszkének lenni gáz. Eleve elhanyagolni is gáz, de biztos az is bejön valakinek, aki nem én vagyok.
2015. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!