Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Ti ferjeteknek/elettarsatokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti ferjeteknek/elettarsatoknak/stabil parkapcsolatban ferfi tarsatoknak is van ellenkezo nemu kozeli baratja?

Figyelt kérdés
Ha igen, rendben vagytok ezzel, nem gondoltok 'rosszra', ki tudtok bekulni a dologgal? Azert kerdezem mert en nem hiszek ebben a ferfi-no baratsagban, sajat tapasztalataim es ismeriseim tapasztalatai alapjan mondom..az egyik fel mindig tobbet akar.. szerintetek?

2015. dec. 17. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Van, ketto is, sosem zavart, nekem is vannak ellenkezo menu barataim. Nem minden embernek fer bele a vilagkepebe, de az en tapasztalatom szerint mukodokepes tud lenni abszolut. Igen, volt pelda arra is, hogy haversrac nagyon szeretett volna bejutni a bugyimba, onnantol nem volt haversrac, ilyen egyszeru. Tobb 10+ eves baratsagom pedig azt bioznyitja, hogy nem torvenyszeru, hogy vonzalom alakuljon ki.


Kulonben is, miert is kenne zavarnia? A feltekenysegnek a vilagon nincs nagyobb ostobasag szerintem, nagyon elitelem, az alaptalan feltekenykedes es vadaskodas pedig meg a legnagyobb szeretetet, legjobb kapcsolatot is tonkreteszi, es borzasztoan igazsagtalan, aljas dolog (tapasztalat, volt feltekeny exem).

Az a helyzet, hogy aki megbizhatatlan alakkal kezd, az fejre is allhat, akkor is megcsaljak (volt ebben is reszem), ha visoznt egyenes, gerinces emberrel, akkor barki tehet barmit, akkor is huseges marad. Ha nem tudnek bizni a baratomban, nem lennek vele, forditva is elvarom - ez az egyik legalapabb dolog egy kapcsolatban.


Ezt a ket lanyt raadasul meg sokkal de sokkal regebb ota ismeri, mint engem, ha annyira tortenni akart volna valami koztuk, akkor mar reg tortent volna. Kulonben pedig tenyleg nagyon jofej csajok, nagyon kedvelem oket.


Viszont azt is tudom, hogy baromira nem nepszeru a hozzaallasom a temahoz, nem muszaj egyeterteni, de akkor is ez a meglatasom :)

2015. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Persze.


Egyrészt olyan szakmában dolgozik, ahol a kollégák jelentős százaléka nő. (Vicces módon én meg mérnökként főleg férfiakkal vagyok körülvéve a munkahelyen.)

Másrészt az egyik volt barátnőjével még évekig együtt dolgoztak utána, és távolabbi barátság azóta is megvan. Én is megismertem a nőt, kedvelem is. Évekkel azelőtt szakítottak, hogy megismertük egymást, ha őt akarta volna, nem jön össze velem.


Mindkettőnknek napi szinten lenne alkalma megcsalni a másikat, de nem tesszük. Ennyi.

2015. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van neki, de nem zavar. Szerintünk meg igenis létezik... Biztosan tudom, hogy sosem csalt meg.

3éve együtt

2015. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van, a volt felesége. Mivel ismerem a nőt is, meg a férjem ízlését is, nem gondolok "rosszra". Csak csodálkozok a múlton :D
2015. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek van egy lány haverja, igazából régebb óta ismeri mint engem, és ha vele akarna lenni, akkor biztos hogy inkább vele lenne. Bár azért hozzáteszem hogy azért annyira nem nagy barátok, de azért szoktak néha közös programot szervezni. Na meg van az exfeleség, őt tudom , hogy nagyon szerette, és ez kicsit rossz néha, de hát vége lett tőlem teljesen függetlenül, pedig gyerek is van. Én úgy vagyok vele, hogy megbízom benne, amúgy is ami a szívén, az a száján általában, szóval meg tudjuk beszélni a problémáinkat.
2015. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!