Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyet?

Figyelt kérdés

Van párom,boldogok vagyunk,szeretjük egymást. Álmomban nagyon sokszor van az,hogy más fiúk jönnek oda hozzám,hogy szexeljünk és én is mondom nekik,hogy nagyon szeretném, de nem lehet mert nem akarom megbántani a barátomat, nem akarom őt megcsalni.

Reggel amikor felkelek olyan rossz érzésem van,hogy ezt álmodtam. Szerintetek miért van ez? Mit csináljak,hogy ne álmodjak másról?


2015. dec. 18. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy ördög vagy! :D Kis sunyi! :D Vigyázz a sunádra, ki ne bontsa más a pasidon kívül! Egyébként lehet, hogy túlságosan korán, vagy hosszú ideje vagy elköteleződve, és tudat alatt vágynál egy kis rosszalkodásra, új fuvallatokra.
2015. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, de egyébként tényleg félelmetes, hogy mennyi hülyeséget lehet álmodni. Egyszer átkozom magam, hogy milyen szar ember vagyok, mert megcsaltam, máskor pedig sírok amiatt, hogy kitörtek a fogaim. :D Adjunk hálát azért, hogy ezek csak álmok.
2015. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ugy tunt, hogy azert almodok ilyeneket, mert tudat alatt vagyom arra a dologra, csak az eszem tudja hogy nem szabad es az almaimban elem ki a vagyaimat.


Kabitoszerrel rendszeresen almodom, pedig tizen-huszon evek ota nem nyultam szerhez, de amikor csinaltam, akkor jo volt es gondolom most is csinalnam, de tudom, hogy butasag lenne.


Aztan peldaul tobbszor volt sexualis almom a fonokommel. Akkoriban meg kirazott a hideg mikor felebredtem, hogy hogyan tudom egyaltalan ferfikent kezelni a fonokomet, aztan sok sok ev egyutt dolgozas utan kiderult, hogy vonzodik hozzam, elkezdtem en is ohozza es akkor megtobb sexualis almom lett vele, ugy hogy nem fekudtunk le es nem is fogunk, de a vonzalom megvan.


Szerintem almainkban elkjuk at titkos vagyainkat (marmint az ilyen masik pasival/novel stb almokat, nem a kiesik a fogam feleket ;)

2015. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!