Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csajjal üvegezni fogok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajjal üvegezni fogok de nem tudom hogy kell üvegezni, valaki elmagyarázná a játék lényegét mert nem szeretnék veszteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy mersz
2010. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Abban nincsenek vesztesek főleg hogy 2-en semmi értelme a játéknak...fogd fel úgy hogy lesz egy jókora esti meneted....
2010. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pörgetitek az üveget aki felé kerül az üveg szálya attol a pörgető megkérdezi h felelsz vagy mersz? ha felel kérdezni kell tőle bármit ha mer akkormeg valamit megkell csinálnia.... lehet ugyis játszani hoyg csak merni lehet..:P
2010. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Az üvegezés lényege, h körbeülnek fiúk és lányok egy üveget, pörget valaki és akire az üveg szája rámutat azt kell megcsókolni vagy szájrapuszi. Ha fiú fiút, vagy lány lányt pöörget ki akkor persze nem kell.


A másik meg, h ez nem arra megy ki, h nyersz e vagy sem. ebben nincsenek nyertesek és vesztesek.

Bár... Akkor talán ha vki olyat pörgetsz ki aki egyáltalán nem tetszik :D

2010. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
21:20-as vagyok a felelsz vagy merszet és az üvegezést mi annak idején még két külünböző játékként kezeltük xD
2010. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
pörgeted az üveget és akire rámutat izomból szárazon felküldöd a se.ggébe a két literes kólás üveget, hidd el én sem szerettem veszteni...
2010. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

xD

köszi a válaszokat dik

2010. márc. 24. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Körbeültök akire mutat az üveg az levesz egy ruhadarabot.xD

Mi így játszuk. xD

2010. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!