Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ha ismerkedesnel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha ismerkedesnel kiderul hogy a ferfi nagy csaladot szeretne mit szolnatok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 23:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Először fel kéne nőni, és tudatosítani, hogy egy gyerek nem játék. Persze tök buli elképzelni, hogy milyen érzés lehet egy 5-6 gyerek által rajongott apukának lenni, a tény viszont az, hogy úgyis a feleségre hárulna minden neveléssel kapcsolatos dolog. Az meg úgy nem fair, hogy az apuka "játszik" a gyerekekkel, a nő meg a kemény melót végzi. Az esetek többségében sajnos ez így van, a férfiak menekülnek, ezért nem kell csodálkozni, hogy az átlag nő max 3 gyereket szeretne.
2015. dec. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Netto fel millio meg van havonta a fizetesem szoval nem jatszanek
2015. dec. 24. 08:00
 13/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit takar a nagy család. Én 2-3 gyereket terveztem, szóval 3 gyerekig még benne lennék, de többet nem biztos, hogy bevállalnék.
2015. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12: nem csak a fizetés a lényeg, a 11es nem erre gondolt szerintem. Csak játszanál alatt azt érti, hogy szó szerint csak annyira vennéd ki magad a nevelésükből, hogy elmentek kirándulni valahova, leültök otthon a nappaliban nem tudom, vonatokkal szórakozni vagy társasozni, ilyesmi, szórakozás, játszanál velük esténként meg hétvégente, tök jó, de az anyjának kell majd a 6 gyerekre összeségében fél év szabikat kivennie, ha betegek, az anyjuk lesz az, aki folyton aggódik miattuk és azon aggódik, hogy minden rendben legyen velük, neki kell majd folyamatosan nevelni őket, és azért az 1 gyerek mellett sem egyszerű, nemhogy 6-7-8 gyereknél. Ahova amúgy lehet, hogy a félmillió nem elég amúgy sem (fél millióból hogyan veszel karácsonyra az ÖSSZES gyereknek legújabb, legmenőbb telefont? vagy akármi más drága ajándékot? Ha az egyik kapja, akkor mindnek kelleni fog, ebbe is gondolj bele).


Személy szerint ugyanazt csinálnám, mint a 10.(?) válaszoló, megpróbálnám észérvekkel lebeszélni a dologról, egyfajta "kompromisszumra" jutni, mert 2 gyereket szeretnék én is, max 3at, de azt nyilván az idő megmondja (és a lehetőségeink- nálunk is párom félmilliót (kicsit többet) keres, de ennek ellenére is azért egy gyerek elég költséges valami, ha az életszínvonalat is fenn akarod tartani mellette, akkor abba két gyereknél több nem igazán fér bele). De ha nem tágítana a pasas, mindenáron sok gyereket szeretne, akkor nem húznám az idejét, és a sajátomat sem.


Szerintem amúgy az, aki gyerek nélkül csak úgy a semmire álmodozik a 8-10 gyerekekről, és köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig annak úgy kell lennie, az mérhetetlenül irracionális, nem képes megfelelően felmérni a helyzeteket, és nekem rá nem lenne szükségem. Álmodozni lehet, de nyilván miután megszületik az első (és/vagy második) gyerek, utána átértékelődik a dolog.

2015. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak egy gyereket szeretnék, így pápát intenék.
2015. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Te is részt vennél aktívan a gyerekek nevelésében?


Én még nem tudom, hogy szeretnék-e gyereket, ha igen, szerintem akkor is maximum egy gyereket vállalnék be. Szóval, keresnék egy hozzám hasonló gondolkodású férfit. 24/N

2015. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét kívánnék neki a további életéhez és elköszönnék, utána még hálát mondnaék az égnek, hogy ez időben kiderült, mert nekem nem ilyen terveim vannak.
2015. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A pénz nem minden. Plusz aki fél milliót keres az valószínűleg elég sokat dolgozik és keveset tud a családjával foglalkozni. És könnyű sok gyereket akarni, amikor nem a te testednek kell szenvedni vele, a sok terhességgel, szüléssel, szoptatással mint valami tenyészállat.
2015. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Másfél milliót keresek és tudok a gyerekeimmel foglalkozni.
2015. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy én meg nem szeretnék, aztán szétválnak útjaink.
2015. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!