Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek prostis? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek prostis? Vagy dogos, szexi? Milyennek talaljatok?

Figyelt kérdés

Fekete top

Ra ez [link]

Leggings [link]

Cipo [link]


2015. dec. 25. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Olcsó, prostis.
2015. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Prostis. Külön-külön még csak-csak, de így együtt nagyon olcsó komikuma a prostinak.

Amúgy a cipő az igen tetszik, de ilyen kombinációban tuti nem venném fel, pedig nem vagyok magassarkú fanatic.

2015. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es ha a kabatka szine is fekete lenne?
2015. dec. 25. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem is értem miért kérdezed hogy prostis e, hisz mind tudjuk, hogy kicsit pont ezt akarod te elérni. Vedd meg, aztán ne aggódj, majd rád cuppannak páran.
2015. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kabát is fekete lenne, az már nagyon sötét, akkor nagyon ügyesnek kellene lenned a kiegészítőkkel, hogy jól mutasson. Egyébként a felsorolásból a kabát az egyedüli normális, csinos darab. A cipő ízlés kérdése, nekem az ilyen típus nem tetszik, határozottan prostikon meg tipikus plázacicákon látok csak ilyeneket, de neked ha illik az általános stílusodhoz, akkor végülis beleférhet. A top és leggings párosítás viszont egyértelműen prostis. És nem is az igényes fajta. Az út szélén kamionsofőröket váró fajta.
2015. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
A gatyó nagyon klassz!!!
2015. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Az a helyzet hogy a gatya és a cipő nagyon qrvás szivi
2015. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kabát szerintem szép. Ez az übermagassarkú cipő számomra alapvetően prostis, de csinos, igényes ruhával el tudom képzelni, hogy szép legyen, bár igen sokáig kéne keresgélnem a megfelelőt. A bőr/bőr hatású leggings viszont egyértelműen és minden kétséget kizáróan prostis, és ezt az összes többi ruhadarab sem tudja egyensúlyozni.
2015. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bazeg oszt ebben a cipőben hogy a retekben akarsz járni?
2015. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebben a kombinációban prostis, ha egy hosszú felső eltakarja a feneked akkor "csak" dögös.

Egy kicsit sok a fekete. Egy bézs bokacsizma jobb lenne hozzá!

2015. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!