Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy visszakapjam őt?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem hónapokkal ezelőtt.

Nem egy konkrét ok miatt, egyszerűen túl sok lelki gondom volt, és magam is belátom, hogy elviselhetetlen voltam. Azóta minden probléma megoldódni látszik, járok pszichológushoz, kezdek rendbejönni lelkileg, ez nem okozhatna többé gondot.

Az exemmel jóban vagyunk azóta is, tartjuk a kapcsolatot, napi szinten beszélünk (sokszor ő kezdeményez beszélgetést, tehát nem én mászok rá), tudja mi a helyzet velem, hogy javulnak a dolgaim.

Egy darabig lelkes volt, hogy keres új barátnőt, de egy hónapja kb elvesztette az érdeklődését, már nem igazán beszélget másokkal, velem pedig kedvesebb, figyelmesebb.

Szilveszterkor fogunk találkozni, együtt leszünk házibuliban. Nem tudom, reménykedhetek-e valamiben.

Nem voltam még ilyen helyzetben, ezelőtt egy kapcsolatom volt, annak én vetettem véget és esély se volt újrakezdésre.

Akinek van bármi tapasztalata: van esélyem visszakapni őt? Mit tudnék tenni, hogy visszahódítsam?

2 évig voltunk együtt, ha ez számít bármit. 21 évesek vagyunk. (én vagyok a lány)


2015. dec. 25. 17:52
 1/3 omba ***** válasza:

Reménykedhetsz... bár nem értem.

Bajban voltál, és ott hagyott, kutyának se kell (más lányok tán nem annyira naivok) ezért megint jó lennél, - míg minden OK?

2015. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 évig próbált segíteni. Tényleg nagyon hülyén viselkedtem.
2015. dec. 25. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tartjátok a kapcsolatot, akkor látszik, hogy érdekled. Hidd el, ha igazán új életet akarna kezdeni, akkor már rég törölt volna az életéből.


20/L

2015. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!