Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolytalan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolytalan, ha valaki mintás pólót hord?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam vásárolni anyukámnak,és amikor a barátomnak ilyen élénk színű,mintás pólót akartam venni,azt mondta hogy az nagyon komolytalan már ebben a korban.Utána bátyám(28) is ugyanezt mondta....meg mivel barátom(27) mindig ingbe van,mondták hogy egy olyannak biztos nem örülne.....Mit szoktak hordni még az ingen kívül a komoly férfiak?Ez a szemlélet nem régimódi már?
2015. dec. 26. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
gyermeket szoktak kihordani.
2015. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Szerintem nem,de én is hallottam már ilyet.
2015. dec. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fish1 ***** válasza:

Attól függ, konkrétan milyen. Ha valami idétlen minta vagy mesefigura van rajta, akkor igen, komolytalan. :)

Attól is függ, hogy milyen a pasi ízlése.

2015. dec. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen minta és milyen szín. Ha pl rózsaszín virágos akkor nem is komolytalannak mondanám aki hordja, hanem melegnek.

Egyébként pl engem az sem zavar ha egy pasin mondjuk csőrikés, mikiegeres, tapsihapsis stb póló van, szerintem jópofa. Csak ne hordjon rózsaszínt, és egyéb lányos színeket, meg vádlira tapadós gatyát. Undorítóak.

2015. dec. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem galléros póló. Én pl sima pólót nem is hordok!
2015. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
68%
Nem a ruha teszi az embert... Aki komoly az pólóban is komoly, aki meg idióta az szmokingban is idióta... Én szeretem a sportcipő, farmer, zenekaros póló, sportzakó kombit...
2015. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a mintás pólókkal, nem feltétlenül komolytalanok, itt inkább az a probléma ebben a sztoriban, hogy az ilyen pólók nem illenek a barátodhoz, nem az ő stílusa. Mondjuk nem tudom, hány éves vagy, és mióta vagytok együtt, de elég ciki, hogy annak ellenére, hogy a barátod mindig inget hord, de képes lennél olyan pólót venni neki, ami nagyon nem az ő világa.
2015. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános recept, mindenkinek van egy stílusa, azon kívül, hogy milyen fazont és méretet hord, ahhoz kell igazodni. Ha jól ismered, akinek vásárolsz, akkor ezt tudnod kell, hogy ő mit gondol erről (senki más nem számít).
2015. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!