Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek bejön a "fiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek bejön a "fiús csaj"?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy tök olyan mint egy pasi. De én a szoknyától magassarkútól harisnyától undorodom. Sminkelni se szeretek nem is tudok, ha pattanásom van sem fedem el, mert az az én pattanásom bárkinek lehet nem szégyenlem.


Járásom sem nőies, zsebre tett kézzel caklatok a városban, üvegből iszom a sört, és inkább csinálok egy autón olajcserét mint hogy nekiálljak főzni mosni takarítani. A ruháim többnyire a földön vannak kis kupacokba rendszerezve nem pedig a szekrénybe behajtogatva illatos pink szobácskámban, de persze nálam is megvan az a pont amikor takarítok pl. szöszök a földön vagy ilyesmi.


Csak azért érdeklődöm mert 4 évvel ezelőtt ez még tetszett a páromnak tegnapelőttig mert akkor kidobott mondván hogy ő nőt akar, pedig főztem rá mostam takarítottam és tudta hogy utálom. Szóval, mi a véleményetek


2015. dec. 26. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem szemely szerint egyaltalan nem jonnek be az ilyen nok. De mindenki mas, a parodat is meg lehet erteni,bar akkor is tudta ,hogy mit vallal amikor osszejottetek. Sok pasi el hal az ilyen nokert.
2015. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jön be így ebben a formában.
2015. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

bocsi, én lány vagyok, csak azért válaszolok, mert engem éppen azért dobtak pár hónapja, mert az exemnek a fiúsabb lány kellett volna :D (nem kizárólag ez volt az ok, de emiatt nem működött leginkább a dolog, hogy meg akart változtatni ilyen irányba-én meg extrán csajos vagyok)


szerintem vannak szép számmal pasik, akiknek tetszenek az ilyen nők :D egyébként a következő pároddal próbáljátok ki, hogy beosztjátok a házimunkát, nem kötelező az egészet egyedül azért csinálnod, mert nő vagy :D

2015. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nos épp ez okozta a gondot. Minden rám maradt mert az ő családjában generációk óta a nő dolgozik-főz-mos-takarít stb mire a férj hazaér a munkából legyen meleg étel tálalva a tiszta házban a friss öblítő íllat közepette majd lehathassa megfáradt fejét a pihepuha megvetett ágyra, miközben a nő elmosogat és előkészíti a holnapi főzni valót. Én meg erre nem voltam hajlandó :) Én is elfáradok a munkában nekem is néha kijár a puha ágy meg a melegétel :D
2015. dec. 26. 18:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Emelett persze a nő legyen csinos, húzza ki magát, popsit mellet ki, a mell csak félig legyen fedve, egy könnyed smink igézze meg a férfiakat a munkahelyen is, fogalmazzon választékosan, ringassa a csípőjét. Na nem tudom de nálam ez már = azzal, hogy vigyél ágyba és kérek + pénzt!
2015. dec. 26. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszemne :) nyilván nem csak ez számít, de ezekkel a dolgokkal semmi bajom nem lenne
2015. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Azért farka ne legyen...
2015. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez pont bejön, de megértem azt is, akinek nem. Én inkább az ilyen lányokat szoktam megnézni, bár lehet ez meglepően hangzik.
2015. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi felezzük a házimunkát. Úgy a legtisztább.
2015. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na az ilyen visszamaradott felfogású pasikat kell mindenkinek messzire elkerülni. Szakadt farmerben és nagyestélyiben is. :D
2015. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!