Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasinak akivel lefekudtunk egyszer hogy nem szeretnek tobbet vele beszelni es talalkozni?

Figyelt kérdés
lehetoleg ugy hogy ne bantsam meg, mert vegulis megkaptam, o is engem, de se idom se energiam egy erzelemmentes szexkapcsolathoz, egyszer jo volt de eleg volt belole.

2015. dec. 27. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jó volt, jól éreztem magam, de többet nem szeretném, ha találkoznánk."


Ha ezen megbántódik, azzal nem lehet mit kezdeni. Nem kötelező belemenned valamibe, amit nem akarsz, csak hogy ne bántsd meg a másikat,

2015. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! :)
2015. dec. 27. 11:50
 3/9 omba ***** válasza:
100%

Így, ahogy megírtad, meg ahogy az 1-es javasolja.

Szerintem nem várható nagy hiszti, amúgy sem, bár ki tudja. De ne foglalkozz azzal se.

Ezt szeretnéd, ezt csináld, és ezt mondd: az teljesen korrekt.

2015. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
ez hihetetlen hogy egyesek itt meg tapsikolnak is valakinek ha k-u-r-v-a-kent viselkedik. eszem megall.
2015. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:
100%

4-es, te setét.

Nem tapsikol senki, volt egy kérdés és adtunk rá választ. Tök jó választ.

A kérdező meg megírta mi a problémája, ha ebből ennyit értesz, akkor MINDIG használ óvszert - kivéve, ha a kis kezecskéddel...

2015. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
a szádat ám beszédre is lehet használni, nem csak szopásra.
2015. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A normalis valaszokat nagyon koszonom

a kevesbe normalis valaszolok pedig tenyleg azon vannak kibukva ha ket felnott ember lefekszik egymassal? Szerintem a mai vilagban ennel botranyosabb dolgokat is muvelnek az emberek raadasul mindent kozszemlere teve.

2015. dec. 27. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem szeretnél vele többet találkozni, akkor miért akarod elmondani neki. Nem kell mondani semmit. Ha keres, nem válaszolsz, és kész.
2015. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan ,egyenesen,szóból ért az ember.Ahogyan leírtad:megkaptuk amit akartunk,se idő,se energia,jó volt de nem megy tovább.Igaz korrektebb lenne az elején tisztázni,nem utólag,így zavaróbb.De bújkálni,kerülni sunyiskodni gazság.
2015. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!