Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasi az aki hazaviszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az aki hazaviszi a családi partira Karácsonykor a barátnőjét majd két hétre rá dobja mert hogy nem szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve. Nézegettem a tavaly karácsonyi képeit egy ismerősömnek, és ott van rajta a barátom, az előző barátnőjével, akit egy év után dobott azért mert hogy nem szerelmes belé.

Biztos én nem látom a logikát, de szerintetek normális dolog ezt csinálni? Így is tartok egy kicsit a januártól mert azóta tartok tőle hogy belém sem szerelmes, mióta megtudtam az előző lány sorsát.. Ha ő sem vettem észre hogy nem szerelmesek belé egy éven keresztül, akkor én is simán bedőlhettem neki, nem? :S Mondja hogy szeret, kapok ajándékot, bújik hozzám de gondolom ezeket az előző csaj is megkapta szakítás előtt. Pláne karácsonykor :(

Mit csináljak? Ha rákérdezek hogy "Hé "Béla" szerelmes vagy belém?" Akkor simán hazudhat is vagy mondhatja hogy hát szoktam nekem mondani hogy szeretlek.. Pedig legszívesebben megkérdezném tőle :( Az előzmények ismerete nélkül simán rámondanám hogy normális kapcsolatunk van, már pár cuccom van is nála.


2015. dec. 27. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne?
2015. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Van aki úgy gondolja,hogy nem szép dolog karácsony előtt szakítani.

Ez nem jelenti azt,hogy veled is az lenne.

2015. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a bizalom súlyos hiánya.Úgy vagytok együtt,hogy bizonyos témákról féltek beszélni egymással,egy jó kapcsolat titka a teljes nyíltság.Ettől ti nagyon messze vagytok.
2015. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lovald bele magad olyan gondolatokba,amik belül mérgeznek!A múlt az egy dolog,de te most a jelenben élsz,és egyelőre minden rendben.Szóval nem kéne prob lémákat kreálnod.
2015. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akart karácsony előtt szakítani, vagy a lány egy nagyon negatív oldalát mutatta meg az ünnepek alatt.
2015. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus peldaja vagy te is az ostoba lanykaknak akiknek CSAK AZERT van baratjuk hogy legyen valaki, mert amugy ciki szinglinek lenni ugye.. Hat most megkaptad.
2015. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: messziről látszik az, hogy a srác egy hatalmas Puding, azaz nem képes egyedül dönteni, tehát a rokonok véleményét kérte a saját csajáról. Az ilyen egyszerre értékrend problémás, soha nem szeret dönteni, olyan akire soha nem lehet számítani a komoly helyzetekben, tehát teljesen zsákutca. Ugyanez a helyzet azokkal, akik a haverjaiknak mutatják be minél gyorsabban a csajt.
2015. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!