Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesküdnél neki?

Figyelt kérdés
Amennyiben a haldokló szerelmed,a halálos ágyán megkérne,hogy esküdj meg neki,hogy a halála után soha nem házasodsz és nem létesítesz szexuális kapcsolatot mással,te megígérnéd neki?

2015. dec. 28. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagyok ilyen idióta romantikus sajnos :D
2015. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az önzésnek is van határa. Ő hal meg,nem én és az egész világ vele.
2015. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem jönnék össze ilyen emberrel.
2015. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám fiatalon halt meg (41), ő azt ígértette meg anyuval, hogy nem marad egyedül.
2015. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem... És ha én feküdnék azon az ágyon akkor meg a "kezd előlről és légy boldog" lenne az utolsó mondatom...
2015. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Meg, persze, és egy ideig be is tartanám, mert őszintén úgy érezném, hogy nem tudnék másképp tenni. Aztán ahogy túl lennék rajta, a gyász is már múlna, az emléke kezdene fakulni, úgy egyre inkább a jövő felé nyitnék és nem ragadnék le a múltban. Ha pl most történne ez, vagyok 23, nem gondolhatja komolyan senki, hogy innentől kezdve az egész életem magányosan, macskákkal körülvéve élem le, se gyerek, se semmi. És bár alapvetően szavatartó ember vagyok, és tiszteletben tartanám a halottaknak tett ígéretem is, azért ezen a halála felett érzett szomorúsággal együtt lendülnék túl.
2015. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyent csak nagyon önző ember kér.
2015. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem önző azt ígérteti meg, hogy találjon egy szerető embert a párja magamellé, aki tud rá vigyázni.

Én sem esküdnék meg neki.

2015. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy megesküdnék-e, de ha megtenném, csak azért, hogy neki jó legyen az utolsó pillanataiban akkor se tartanám be, ugyanis neki ezzel már nem okozok semmi rosszat.


Viszont én nem kérnék ilyesmit a halálos ágyamon. Én azt kérném, hogy gondoljon majd néha rám, de ha szeretne, nyugodtan jöjjön össze egy másik férfival.

2015. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Max keresztbetett ujjal.

Én kifejezetten mondtam a férjemnek, hogy meg ne próbáljon évtizedekig siratni, ha meghalok.

2015. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!