Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a pasitok minden találkozáskor szinte azonnal szexelni akarna?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki vagy kiborítana?
2015. dec. 30. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes, hogy milyen gyakran talalkoztok.De ha szinte minden nap, vagy hetente tobbszor, es a pasi csak szexelni akrna, az engem egy ido utan kiboritana... Szerintem eleg hamar...
2015. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Utána is lehet beszélgetni meg egyebek, később meg újra szexelni :D
2015. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egy városban, így hétvégére jön át általában és azt itt is tölti.
2015. dec. 30. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Fiatalabb koromban örültem volna neki, most viszont kiborítana. De ha szex után csináltok más közös programokat, és sokat beszélgettek, akkor nincs gond.
2015. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi kapcsolataimban kivétel nélkül így volt, elképzelni sem tudtam, hogy lehetett volna ezt másképp is :D Vagy csak hétvégén, vagy heti 2-3x, de relatíve ritka találkozásoknál meg is lepődtem volna, ha nincs szex minden alkalommal. Az, hogy azonnal, az már más kérdés, az lehet, hogy kicsit kiborítana- csak azért várta a találkozást? És ha nekem nem lenne kedvem hozzá?-, de egyébként ha minden találkozáskor van, az nem gond. Néha esetleg lehet egyből ezzel kezdeni, de állandóan... Az lehet, hogy zavarna. De ha egyébként a találkozás nem csak ennyiből áll, akkor szerintem nem kellene gondot okoznia.
2015. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, amíg nem csak erről szólna a dolog. Ha már arról szólna egy találkozó, hogy csak szex, mert éppen kangörcse van a srácnak, akkor nem sokáig maradna a pasim... De önmagában az, hogy vágyik rám, nem lenne kizáró ok, sőt! :) Elég nagy étvágyam van, így még örülnék is neki.
2015. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!