Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szép, nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szép, nem lehetnek férfi barátai? 26N

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta azt kell hallgatnom, hogy gyönyörű vagyok,jó a közelemben lenni... ha tükörbe nézek átlagosnak látom magam. Nem festem magam, nem foglalkozom különösebben magammal. Fiús vagyok.Egészségesen élek. Maratonra edzek, sokat túrázok, elég bátor vagyok. Ebből kifolyólag sok férfival ismerkedem meg. Valahányszor megnyílnék nekik, kiderül, hogy ők csak a nőt látják bennem.

Az utóbbi eset megviselt, 1,5 évig barátkoztam egy férfival, kiadtam magam neki, amikor szerelmet vallott. Nőkben nem bíztam meg soha.

Bele kéne törődnöm a magányba?


2015. dec. 30. 23:40
1 2
 1/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Ha nem kellenél valamelyiknek,akkor meg te esnél bele valószínűleg.
2015. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mi lenne,ha a legjobb barátod egyben a párod is lenne,és kapcsolatban lennél?

Amelyik pali így is megmarad melletted,azzal barátkoznál.

Probléma megoldva.

2015. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én se tudtam pasikkal barátkozni soha.
2015. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

De lehetnek férfi barátai, csak nem sok. Sajnos tényleg az van, hogy kb 500 férfiból 1 barátod lehet. Meg is mondom miért.

Több eset lehetséges:

1, Ha egy férfi nagyon "barátkozni" akar gy nővel, akkor kapcsolatot akar (minimum szexelni). Csak (mostmég) nem meri nyíltan bevallani. Mindegy, hogy van barátnője, vagy nincs.


2, Csak barátság. De tényleg. Van barátnője a pasinak, és szeretik is egymást, a csaj minden pillanatban ki akarja majd kaparni a pasi szemét, amikor szóba kerülsz, együtt vagytok, beszélgettek, stb. Esetleg a te szemedet is, főleg, ha szebb vagy.


A 3. eset a legjobb, amikor van barátnője a pasinak,

bíznak egymásban, és elfogadja a lány, hogy te is úgymond képben vagy, de nem zavarja.

Nálam ez áll fent, csak fordított esetben. Van egy lány osztálytársam, akivel jóban lettünk, de ez a pasiját nem zavarja. Sőt, vele is jóban vagyok nagyon. De egyébként én is szerelmes voltam a csajba (még a pasi nem volt meg neki), szal..ebből jön a következő pont :D


4, Egy egyedülálló pasi szinte soha nem akar egy nővel csak barátkozni. Vagy potenciális jelöltnek fog tekinteni, vagy ha nagyon szerencsétlen, akkor csajpótléknak, pótmamának, stb..

2015. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi a gond a nőkkel?
2015. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es ezt tökéletesen leírtad.:/
2015. dec. 30. 23:57
 7/18 RRR ***** válasza:
lehetnek,de nem 1Xrű az biztos
2015. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

tudom, sajnos mind saját tapasztalat.


a nőkben miért nem bízol amúgy?

2015. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A nők méregetnek, össze hasonlítják magukat velem, nem bíznak bennem.

Amelyik férjnél van, annak a férje tabu, nem mehetek a közelébe, akkor se, ha kedvel.., örök konfliktus forrás,időzített bomba mindegyik.

2015. dec. 31. 00:09
 10/18 anonim ***** válasza:

nem hittem volna, hogy ezt valaha egy nő szájából fogom hallani :DD

de igazad van :D


#4

2015. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!